Jakie kupić meble do kuchni?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: jakie meble do kuchni?

Postautor: okulela » 27 sty 2017, 14:49

MAm z agaty i każdy myśli, że to prostą spod ręki stolarza ;) Można sobie wpasować takie meble idealnie. Są wykonane solidnie i ładnie się prezentują.
okulela

Postautor: morenas » 01 lut 2017, 14:58

Według nie najlepszym rozwiązaniem są meble na wymiar. Sami z żoną się trochę wahaliśmy czy nie kupić gotowych, ale uznaliśmy, że lepiej postawić na jakość wykonania i trwałość, niż co jakiś czas te meble wymieniać. Zamawialiśmy meble wraz z aranżacją kuchni u tej firmy z Poznania domkreatywny.com. I szczerze mogę ich polecić, bo na prawdę mają świetne meble!
morenas

Postautor: irtisss » 08 lut 2017, 14:22

Ze sklepem Limesto mam dobre wspomnienia. Robili dla mnie zamówienie na całe wyposażenie biura. Wszystko – szafki, regały, biurka jest od nich kupowane. Szybka obsługa, bez przeciągania i lania wody. To co mieli na stronie limesto.pl tym faktycznie dysponowali. Nie jest to kolejny sklep z cyklu – online mamy wszystko, w realu pojedyncze sztuki.
irtisss

Postautor: creee » 10 lut 2017, 12:09

wydaje mi się, że teraz jest tyle dostępnych opcji na rynku, że spokojnie można znaleźć gotowe meble bardzo dobrej jakości i idealnie pasujące wymiarami do kuchni
creee

Postautor: czarna » 15 lut 2017, 15:38

A powiedz mi czym się różnią meble z sieciówek od tych w innych salonach? Przecież sieciówka taka jak agata na przykład ma meble od tych samych producentów co sklepy które wymieniasz...ech
czarna

Postautor: aura » 01 kwie 2017, 13:17

Masz zupełną rację, przecież w Agatach sprzedawane są meble ponad 200 producentów :)
aura

Postautor: harmony » 24 lip 2017, 5:24

Mnie się podobają meble z InspiroDesign. Chociaż one są raczej do salonu i jadalni niż do kuchni.
harmony

Re: Jakie kupić meble do kuchni?

Postautor: gulek4 » 09 sie 2017, 13:28

Może po prostu coś w stylu prowansalskim? On jest według mnie taki dobry do kuchni! Mam na myśli coś takiego: milemaison.pl/seria-ravenna, ładne stylowe gustowne, ładnie się w każde mieszkanie wkomponują, Są bardzo klimatyczne.
gulek4

Postautor: Moja_Gazetka » 07 wrz 2017, 21:43

Poprzeglądaj sobie najpierw gazetki sklepów meblowych i jakieś strony z inspiracjami, żeby znaleźć pomysł na swoją kuchnię :D A potem koniecznie poszukaj mebli w naszej super apce z promocjami mojagazetka,com ❤
Moja_Gazetka

Postautor: Noway » 24 wrz 2017, 23:43

Meble kuchenne powinny być przede wszystkim wygodne i ładne. Sam niedawno zdecydowałem się na remont kuchni i postawiłem na meble od firmy EM-meble. Sprawdzają się one doskonale, bo nie tylko dobrze wyglądają, ale również sprawiają, że poruszanie się po kuchni jest obecnie o wiele bardziej komfortowe. Jestem pewien, że meble będą mi służyć przez wiele lat ;)

Ostatnio przesunięty w górę 24 wrz 2017, 23:43 przez: Anonymous.
Awatar użytkownika
Noway

Poprzednia