Gdzie w Warszawie zjeść kiedy nie chce się gotować?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Gdzie w Warszawie zjeść kiedy nie chce się gotować?

Postautor: abcdef » 24 lip 2017, 5:13

W Wawie masz taki wybór, że w sumie ciężko jest się zdecydować na jedno miejsce, chociaż i tak większość ma jakiś swój ulubiony lokal :) Jeśli chodzi o jedzenie to lubię sobie zaglądać do Sushiberry i jeśli lubisz sushi to śmiało polecam, jedno z lepszych w Warszawie. Lubię sobie usiąść przy barze i patrzeć jak master zwija rolki :)
abcdef

Postautor: ellah » 10 paź 2017, 0:04

Ja kiedy nie mam ochoty na gotowanie albo nie mam zwyczajnie na to czasu idę na najlepsze zapiekanki w mieście facebook.com/ZapiekankiuPandy/ , tam jest i smacznie i tanio więc zdarza się że zaglądam tam bardzo często i za każdym razem wybieram sobie inne składniki bo nigdy nie wiem na które się zdecydować, wszystkie są pyszne. :)
ellah

Postautor: elkaa6 » 19 paź 2017, 23:01

To prawda, ciężko zdecydować się na jeden ulubiony lokal, ale u mnie faworytem od dobrych kilku lat jest Salto w W-wie :)
elkaa6

Postautor: Kalina » 25 paź 2017, 20:24

Bar&Restauracja Bubbles
Kalina

Postautor: lyna09 » 26 paź 2017, 21:36

Hej! Zapraszam do udziału w konkursie :)

Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na igortreneronline.pl !
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na igortreneronline.pl !
lyna09

Postautor: harmony » 28 paź 2017, 12:00

U nas takim awaryjnym posiłkiem jest pizza, zamawiamy zawsze z Maxi Pizzy, bo tam jest pyszna pizza i dobre promocje :) Czasami też ewentualnie decydujemy się na jakiś makaron.
harmony

Postautor: ravioli09 » 31 paź 2017, 12:26

Ja to osobiście jestem z Wrocławia i jak tam kiedyś pracowałam to zamawiałam jedzenie z margaret - o stąd dokładnie: margaretwroclaw.pl/informacje/catering i pamięta, że było pyszne!! Z resztą u mnie wszyscy w pracy sobie zamwiali stad jedzenie!
ravioli09

Postautor: dopper » 02 lis 2017, 19:30

jeżeli chodzi o warszawę, to faktycznie maxi pizza jest bardzo fajną opcją! Bardzo polecam, mieszkamy obok nich od dawna, od dawna u nich zamawiamy i zawsze jest dobrze !
dopper

Postautor: err5 » 13 lis 2017, 0:27

No jak już nie chce mi się gotować, to chodze do Funky Fish na jakieś jedzonko :D Zawsze mają dobre rzeczy :D
err5

Poprzednia