Ulubione słodycze

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Ulubione słodycze

Postautor: Katarzynka156 » 19 wrz 2017, 4:15

Ja uwielbiam słodycze :D i to pod każdą postacią . cukierki , ciasta czy po prostu ciastka ;) I np. jedne z moich ulubionych to były np. ciastka Paryskie z Biedronki . I piszę były , bo po ostatnim razie teraz , jak wróciłam z urlopu ,bardzo mnie zaskoczyl ich posmak . Też macie takie wrażenie , że jest jakby chemiczny ? Nie wiem , skład ciastek zmienili czy producenta ?
Katarzynka156

Postautor: Grażyna » 30 wrz 2017, 17:38

Hej Katarzynka156 . Co do ciastek paryskich , moge powiedzieć tyle ,ze sa za słodkie - a wczesniej takie nie były . Fakt po otwarciu nadal ładnie pachną , ale jak je skosztowałam to właśnie miałam takie odczucie o jakim napisałam-za słodkie . Być moze zmienili . Szczerzenie pytałam . A w sumie wypadałoby
Grażyna

Postautor: kuna » 09 paź 2017, 12:40

U mnie tylko czekolada. Nie spojrzę na żadne cukierki, wafelki czy ciastka. Tylko czekolada. W każdej postaci.
kuna

Postautor: Gość » 04 lis 2017, 5:37

Staram się ograniczać ze słodyczami. Nie mówię, że nie jem, jem, ale z umiarem. Zamiast słodkiego batona wolę wypić szklankę dobrego soku albo gęstego koktajlu. Słodkie, ale nie aż tak i nie aż tak tuczące. Do tego o ile wartościowsze, bo przecież nie dostarczam pustych kalorii, ale same witaminy, a jeszcze z dodatkiem wody mineralnej Piwniczanki (piwniczanka.pl) to dopiero mam zdrowy napój :lol: Wzbogacony dodatkowo o magnez i wapń :lol:
Gość

Postautor: justynka881 » 18 lis 2017, 6:11

Hej . Ciastka Paryskie zmieniły producenta i to na pewno . Zresztą sama szata graficzna się zmieniła . I to już było dla mnie taką oznaką ,ze cos się zmieniło . A potem smak oczywiście . Nie smakuja mi tak jak wcześniej .

Ostatnio przesunięty w górę 18 lis 2017, 6:11 przez: Anonymous.
justynka881

Poprzednia