Ulubione słodycze

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Ulubione słodycze

Postautor: liquid » 26 gru 2016, 9:50

Cześć. Jakie są Wasze ulubione słodycze? U mnie jest to czekolada. No i lubię czasami zjeść sobie pierniczki. Czym Wy się zajadacie?
liquid

Re: Ulubione słodycze

Postautor: andrea45 » 28 gru 2016, 10:04

[quote="liquid"]Cześć. Jakie są Wasze ulubione słodycze? U mnie jest to czekolada. No i lubię czasami zjeść sobie pierniczki. Czym Wy się zajadacie?[/quote]

Pierniczki równięz lubię. W tym roku upiekłam dodatkową porcje ponieważ w zeszłym roku wyjedliśmy je jeszcze przed świętami. Aktualnie mam ich jeszcze sporo w puszce Poza tym obwiesiłam nimi choinke ( mąż podjada sobie je najczęśćiej własnie z choinki).

Czekoladę również lubię. Najbardziej chyba tradycyjną mleczną od Wedla. Chociaż zdarza mi sie jeszcze kupować czekoladę z nadzieniem truskawkowym.

Na święta również zdarza mi się objadać baryłkami z alkoholem. Czekoladki nie są tanie ale raz w roku mozna sobie pozwolić :)
andrea45

Postautor: magdagron86 » 29 gru 2016, 7:55

Ja najlepiej lubię to, co sama sobie upiekę :) Uwielbiam piec i dekorować ciasta, muffinki, tarty - wszystko, co słodkie! :) A po tym, jak ostatnio na sklep.savpol.pl kupiłam masę różnych dekoracji do wypieków, masy cukrowe i barwniki do ciast mam jeszcze większą ochotę na pieczenie! :) Co chwilę zaskakuję znajomych jakimś nowym arcydziełem :)
magdagron86

Postautor: malpa1155 » 03 sty 2017, 9:30

Ja mam od zawsze największą słabość do żelków wszelkiego rodzaju:)
malpa1155

Postautor: marcellla » 01 kwie 2017, 13:57

Moim ulubionym słodyczem jest zdecydowanie czekolada :) Najbardziej lubię zwykłą mleczną marki Milka :)
marcellla

Postautor: jedynak39 » 13 kwie 2017, 11:08

A mi ostatnio posmakowały dwie czekolady nadziewane:

1. Nadziewana truskawkami od Wedla ale w wersji gorzkiej ( pycha, mleczna jest dla mnie trochę za słodka ale w gorzkiej bardzo fajnie mieszają się dwa smaki, gorzka czekolada z kakao plus słodkie truskawkowe nadzienie)
2. Gorzka nadziewana kokosami ( tak jak powyżej).

Za żelkami natomiast nie przepadam. Dla mnie to czysty cukier.
jedynak39

Postautor: Darias » 20 kwie 2017, 20:17

Uwielbiam ciemną czekoladę z chilli, lody i toffi, krówki, ale te ciągnące się i bounty za kokos (ostatnio widziałam przepis jak zrobic samemu w domu i musze wypróbować). :)
Darias

Postautor: mamcia » 22 kwie 2017, 15:08

my kupiliśmy sobie na galerialucznik.pl urządzenie do wypieku ciastek, robi się je chwila moment, nawet dzieciaki je robią więc jeśli mamy ochotę na coś słodkiego to raz dwa i gotowe. fajna sprawa, tym bardziej jak goście mają przyjść z niezapowiedzianą wizytą.
mamcia

Postautor: Konrad » 22 kwie 2017, 18:14

Ptasie mleczko!!! :D
Konrad

Postautor: koperewa86 » 25 kwie 2017, 7:19

Wszystko co jest czekoladowe(oprócz lodów) i karmel. Jestem uzależniona od słodyczy!!
koperewa86

Następna