Serwisy rezerwacyjne

Z kim wybrać się na urlop.

Serwisy rezerwacyjne

Postautor: mixal » 24 kwie 2015, 10:28

Nie biuro podróży, ale coś co może z nim obecnie konkurować. Popularne stają się serwisy rezerwacyjne, bo wielu ludzi decyduje się na samodzielne podróżowanie, a potrzebny im tylko nocleg. Ja tak mam :)

Dlatego polecam booking.com i bookapart.com i zachęcam do dyskutowania. Korzystaliście? Jakie są Wasze opinie?
mixal

Re: Serwisy rezerwacyjne

Postautor: Fresja » 15 cze 2015, 7:59

Ja korzystałam z traveloppa.com i bardzo wysoko ich oceniam. Wszystko na jednej stronie i bez problemu można się dodzwonić w razie niejasności. Byłam w Hiszpanii, konkretnie na Costa Brava.
Fresja

Postautor: jaaaa » 07 lip 2015, 20:55

Ja będę miała dopiero debiut z traveloppą. Mamy już lot zarezerwowany, teraz jeszcze hotel i ubezpieczenie, kupimy przewodniki i we wrześniu Madera :D
jaaaa

Postautor: maliczka » 13 sty 2016, 10:53

wg mnie kuptravel.pl jest swietne, czesto korzystam z tej strony jak gdzies jade, fajne okazje mozna trafic
maliczka

Postautor: charlie » 24 sty 2016, 20:33

Ja wolę zarezerwować w biurze. Od paru lat wczasujemy z Itaką i jeszcze nas nie spotkała jakaś niemiła niespodzianka. Według mnie jest to pewniejsza forma rezerwacji wczasów czy wycieczek.
charlie

Postautor: Mucha » 25 sty 2016, 15:46

W biurze zarezerwować najlepiej, ale to tylko moje zdanie bo do biur mam większe zaufanie. Generalnie mam dobre wspomnienia związane z Itaką, to dobre biuro, zadowolony jestem z niego.
Mucha

Postautor: pulchniutka » 02 paź 2016, 0:39

ja nie wierze w serwisy rezerwacyjne. Generalnie to albo dzwonie na miejsce gdzie chce się wybrać i załatwiam wszystko osobiście albo jednak korzystam z tych biur. W pierwszym przypadku to zawsze u mnie wygląda tak, że szukam w internecie jakieś oferty z noclegami a potem dzwonie i rezerwuje. Następnie bilety lotnicze zamawiam na http://www.eloty.pl bo najtaniej i bardzo duży wybór i lecę. Już tak od kilku lat postępuje i wydaje mi się, że dużo oszczędzam dzięki temu :) Dlatego uważam, że załatwianie wszystkiego na własną rękę się najbardziej opłaca.
pulchniutka

Postautor: pytajnik » 20 gru 2016, 13:03

rezerwowałam na bookingu i wszystko ok tylko cena często nie uwzględnia sprzątania i opłaty klimatycznej która za granica potrafi znacznie zwiększyć koszt noclegu. Również korzystałam z airbnb i również wszystko zgadzało się z ofertą ale weryfikacja konta i sparowanie go z mediami społecznościowymi wyprowadziły mnie z równowagi.
pytajnik

Postautor: wera » 18 kwie 2017, 23:41

ja używam głównie bookapartu
wera

Postautor: elzaa7 » 18 sie 2017, 21:51

JA jednak wolę jechać na taką "gotową" wycieczkę z biura podróży :) Mam takie swoje jednosprawdzone, z którym jeżdżę na wakacje już od 4 lat i jest to Novum Travel. Pan Darek naprawde jak nikt potrafi zorganizować wspaniałą wycieczkę :)
elzaa7

Następna