Pranie tapicerki samochodowej w Szczecinie - kto gdzie tanio

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Pranie tapicerki samochodowej w Szczecinie - kto gdzie tanio

Postautor: marianna » 31 mar 2015, 9:36

Poszukuje dobrej firmy lub po prostu kogoś kto szybko i skutecznie wypierze tapicerkę w moim Audi A6. Rozlała mi się własnie herbata z mcdonalds na przednie siedzenie i nie chce tego sama dotykac bo mam jasną tapicerkę i wolę nie zniszczyc do końca. Dodatkowo tylna kanapa tez już swoje przeżyła i są tam plamy i po sokach i po czekoladzie i nie wiadomo po czym jeszcze. Przyda sie od razu wypranie dokładne podsufitki w samochodzie i wszystkich dywaników oraz wykładzin. Kogo polecacie kto i gdzie porządnie wypierze cały samochód w środku żeby był jak nowy. Nie musi to byc ktoś z dojazdem do klienta bo ja moge sama przyjechac tylko chce kogoś polecanego kto nie spapra roboty. Audi ma 5 lat i jeszcze nim trochę pojeżdżę więc chce odświeżyć auto wewnątrz żeby lśniło i pachniało :) Szczecin to spore miasto więc mam nadzieje, że ktoś się tutaj znajdzie od nas i poleci mi taniego specjalistę od czyszczenia i usuwania brudu z tapicerek.
marianna

Re: Pranie tapicerki samochodowej w Szczecinie - kto gdzie t

Postautor: karol szczecin » 12 kwie 2015, 8:57

Ja ostatnio dałem swoje BMW do wyczyszczenia w http://czystko.pl/ i jestem zadowolony. Siedzenia w samochodzie miałem naprawdę mocno poplamione i pobrudzone i dali rade wszystko ładnie usunąć. Praktycznie nie zostały żadne plamy i tapicerka wygląda jak nowa. Polecam wejdź na ich stronę i zadzwoń umów się na wizytę a ktoś od nich przyjedzie i zrobi porządek w Twoim aucie na cacy.
karol szczecin

Postautor: Placek » 26 maja 2015, 8:19

Kilka dni temu zamówiłem w tej firmie czystko.pl wyczyszczenie całego kompletu wypoczynkowego w salonie - dużej kanapy, sofy i fotela. Trochę się na początku zdziwiłem, bo spodziewałem się ekipy co najmniej 3 osób, a przyszedł tylko jeden człowiek z maszyną piorącą. Myślałem, że wyczyszczenie tylu mebli wymaga większego nakładu pracy, a okazało się, że jeden człowiek bez problemu, szybko i sprawnie poradził sobie z trzema meblami. Efekt jego pracy był naprawdę zaskakujący, bo zniknęły nawet takie zabrudzenia, które uznałem za przypadki beznadziejne. Oczywiście nie dało się zlikwidować przetarć na tkaninie i innych trwałych uszkodzeń - na to nawet nie liczyłem. Najważniejsze, że moje meble odzyskały dawną świetność i odmłodniały o co najmniej kilka lat. Nie spodziewałem się takiego efektu. Jestem bardzo zadowolony :)
Placek

jest ok

Postautor: darek mierzyn » 15 cze 2015, 7:52

Wczoraj potrzebowałem pilnie wyczyścić tapicerkę w moim Nissan Qashqai i podzwoniłem trochę po różnych firmach i nawet mieli niskie ceny, ale trzeba było czekać. Terminy prawie wszędzie na przyszły tydzień. Trafiłem z googla na czystko.pl i załatwiłem sprawę :) Przyjechali za 2 godziny ze sprzętem i uprali tapicerkę w 2h pod moim domem. Myślałem, że to trochę szybciej zejdzie , ale z efektu jestem zadowolony. Wszystko dokładnie zostało wyprane i nawet nitki na poszyciach, które już były szaro żółte znowu mam białe. Cena nie była może najniższa, ale co z tego skoro tam gdzie tanio trzeba było czekać i jeszcze mówili, że pranie zajmie im ok 1h. Patrząc ile to roboty to już wiem, że w 1 godzinę to można co najwyżej przepłukać , a nie wyprać fotele i kanapę tylną. Sa jeszcze zagłówki, boczki w drzwiach i różne zakamarki na fotelach, a to wymaga czasu. Polecam czystko.pl i drugi samochód tez im na pewno zlecę do prania.
darek mierzyn

Postautor: kasia z santockiej » 29 lip 2015, 9:35

WItam serdecznie, ja trafiłan na czystko szkając w internecie tematów gdzie w Szczecinie piorą kanapy, narożniki i wypoczynki. Wczoraj dzwoniłam do nich ok godziny 10 rano i umówiłam się na godzinę 15 żeby wyprac mój naprawde spory wypoczynek. Przy6jechał pan i załatwił sprawę w 2 godziny, a dodam że naroznik był mocno zabrudzony bo na codzień lezy na nim nasz pies :0 Jeśli chodzi o moją opinię to jestem zadowolona z usługi i polecam pranie kanap narożników wypoczynków w czystko nawet takich mocno zabrudzonych po psie
kasia z santockiej

Myjnia Parowa - Szczecin

Postautor: Maniak » 28 lis 2015, 14:48

Nie dodzwoniłem się dziś do nich. Czy możecie powiedzieć, czy uruchomili już myjnię parową ? Dwa tygodnie temu obiecywali, że dostaną nowy sprzęt. Dbam o swoje autko i chciałbym zobaczyć jak będzie wyczyszczone parą. Tradycyjne myjnie bezdotykowe już nadwerężyły mój lakier i dlatego szukam alternetywy.
Maniak

Postautor: Czystko.pl » 01 gru 2015, 13:37

Witam serdecznie,
tak mamy juz myjnie parową z najwyższej półki. Zapraszam do korzystania z naszych usług. Myjnia parowa naprawde daje radę i czyści bardzo dokładnie każdy element auta. Idealnie czyści zarówno wnętrze samochodu jak i całą karoserię wraz z wszystkimi zakamarkami do których trudno dotrzec innymi metodami niż własnie myjnia parowa.
Czystko.pl

Postautor: Karolina » 08 sty 2016, 16:30

Fajna sprawa ta myjnia parowa :) podpatrzałam jak to działa i naprawdę czyści jak nic innego. W aucie na zewnątrz i wewnątrz jest wiele takich mikroskopijnych zakamarków gdzie nei ma szans dotrzeć szmatką lub szczotką a myjka parowa radzi sobie z tm znakomicie. Chyba wżyciu nie miałąm tak czystego auta w środku. Wszystkie plastki z najdrobniejszymi zakamarkami zostały doczyszczone znakomicie i autko wygląda naprawdę jak nowe. Będę do nich wracać i wszystkim polecać tą myjnie parową.
Karolina

Postautor: Betty » 18 mar 2016, 22:28

Witam, ja natomiast skorzystałem z usług mobilnej myjni parowej - Green mobil. W godzinach mojej pracy zamówiłam usługę prania tapicerki oraz mycia zewnątrz, także taki komplecik i po dwóch godzinach moja Toyota Avensis była jak z salonu, fotele były wilgotne ale nie przemocznone, bo nie było prane ekstrakcyjnie tylko przy użyciu piany. Para wodna wyczyścila kazdy zakamarek a ja nie musiałam stac w kolejce jak do zwykłej myjni. Polecam firme green mobil. Mycie można zlecic bezpośrednio na stronie www.greenmobil.pl
Betty

Postautor: Karolak » 07 maja 2016, 17:00

Przyjechałem do nich z zatyraną Toyotką Yaris. Przez rok czasu wożone dzieci - wiadomo do czego są zdolne jak wracają z przedszkola niejednokrotnie z czymś do jedzenia :) Sam nie byłem w stanie uporać się domowymi metodami z wyczyszczeniem siedzeń.
Autko zostawiłem tam na godzinkę po wcześniejszym umówieniu się. Zrobili zgodnie z umową. Tapicerka trochę wilgotna, ale jak nowa z fabryki.
Karolak

Następna