Podłoga - jaka?

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Re: Podłoga - jaka?

Postautor: jola23 » 02 sie 2016, 7:54

My wybraliśmy parkiet egzotyczny, drogie rozwiązanie ale mamy mały metraż w sumie salon i jeden pokój, wyszło pięknie tutaj http://parkietwarszawa.pl zamawialiśmy materiał i polecono nam fachowca do układania z Warszawy.
jola23

Postautor: ladysss » 18 gru 2016, 17:04

Jak się wam sprawdza ta egzotyczna deska?? własnie w artcore również jest tego typu podłoga. Zawsze byłam jej ciekawa.
ladysss

Postautor: monograph » 28 sty 2017, 9:25

kasiakasai pisze:Zgadzam sie z poprzednikami, drewno jest bardzo dobrym materiałem na podłogę. Deska nie dość, z e jets bardzo ciepła i ma ładne odcienie to można ją odnawiać po kilku latach i dalej będzie świetnie sie prezentować.

No racja. A i jak się dobrze ją polakieruje to i nawet z konserwacją nie ma problemów. Dobrym środkiem w cenie dość umiarkowanej jest np. Vidaron.
monograph

Postautor: gelert » 14 kwie 2017, 15:05

Vidaronem szybko maluje sie parkiet bo jest bezpodkładowy.Nie tracimy więc czasu na malowanie podkładem, schniecie znowu malowanie lakierem i znowu wysychanie. Vidaron to takie 2 w 1 :)
gelert

Postautor: monograph » 30 kwie 2017, 11:52

Podłoga - na pewno dobrej jakości i na pewno dobrze zamontowana.
monograph

Postautor: tutus » 24 cze 2017, 21:08

Podłoga? Ważne co na podłodze będzie stało jakie będą meble! Ja tez długo szukałam odpowiednich mebli wraz z moim narzeczonym. Znaleźliśmy bardzo ciekawą i bogatą w wyborze stronę milemaison. Tam na pierwszy zakup poszły meble na zamówienie piękna kolekcja lawendowa prowansja. Zdjęcia to jedno ale na
żywo robią wrażenie nie tylko na Nas ale i znajomych.
tutus

Postautor: ElzbietaKorcz » 30 cze 2017, 9:38

Parkiet w pomieszczaniach mieszkalnych wygląda naprawdę elegancko, a nawet ekskluzywnie. Mimo, iż wymaga większych nakładów finansowych mamy pewność, że będzie służył przez długi czas. W moim rodzinnym domu większa część pomieszczeń posiada parkiet i zapewne w moim przyszłym domu bądź mieszkaniu również się zdecyduję na takie rozwiązanie.
ElzbietaKorcz

Postautor: marek33 » 21 lip 2017, 13:03

My wybraliśmy plytki w całym mieszkaniu. Zastanawialiśmy się nad parkietem ale zrezygnowalismy. Nie chodziło tutaj nawet o względy finansowe, ale o wygodę. Parkiet co jakis czas trzeba cyklinować i potem lakierować. A to kilka dni wyjętych z życia ( nie znam osoby, która miałaby parkiet oraz nie narzekałaby własnie na tę nieprzyjemną czynność).

Płytki moim zdaniem wyglądają u nas bardzo dobrze. Zdecydowaliśmy się na położenie płytek imitujących drewno. Konkretnie na serię shabby chic od Tubądzina.
marek33

Postautor: Noway » 12 wrz 2017, 12:34

Niedawno remontowałem swój pokój i postanowiłem pozbyć się już dosyć starej wykładziny. Wybór padł na panele podłogowe, które kupiłem w Gdańsku - w sklepie Eurodom. Wybór był spory, ale w końcu udało mi się znaleźć panele, które sprawdziły się w 100%. Mój pokój od razu lepiej się teraz prezentuje ;)
Awatar użytkownika
Noway

Postautor: martix1 » 23 paź 2017, 22:56

też właśnie w artcore oglądałam drewniane podłogi i naprawdę sie zakochałam. Wydaje mi się, ze podłogi drewniane są na lata, zawsze modne i pożyteczne
martix1

PoprzedniaNastępna