Jak zrzucić wagę w krótkim czasie?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jak zrzucić wagę w krótkim czasie?

Postautor: ewela » 02 cze 2017, 18:06

ja tez raczej wole wolno, ale efektownie. Zdecydowanie nie polecam chudniecia w trybie 2 tygodni i juz nie chodzi o efekt jojo, ale zwyczajnie o organizm, a przede wszystkim jelita. moje po ostatnich eksperymentach z dietami zwyczajnie sie zbuntowaly i pojawily sie wzdecia a nastepnie zaparcia. lekarz polecil kuracje dicopeg 10g i z czasem sie unormowalo, ale stracony czas na beznadziejna walke z samym soba dla mnie bez sensu ;/
ewela

Postautor: kruszynka » 02 cze 2017, 18:38

oj tak - zdecydowanie wolno i z rozwagą. mozna sobie od czasu do czasu pozwolic na kilkudniowy detoks dla lepszego samopoczucia, ale to tez kilka razy w roku nie wiecej! ja wlasnie jestem po wiosennym detoksie warzywnym na zasadzie warzywnego smoothie :) dostalam mega kopa energii :) do tego zastosowalam tym raem kuracje dicopeg 10g aby poruszyc jelita po zimowym zastoju. I jest naprawde lzej... polecam
kruszynka

Postautor: sun » 26 cze 2017, 9:09

a propos efektu jojo, to co powiecie o herbacie Slim Plus Anti Yoyo?
big-active.pl/produkty/slim-plus-anti-yoyo/
sun

Postautor: oliwia » 26 cze 2017, 9:16

Sun, piłam ją przez jakiś czas, fajny daje efekt, ja w końcu przestałam być opuchnięta, brałam leki i po nich mocno puchłam, bo ciągle mi się woda zatrzymywała, tę herbatę piłam reggularnie i problem zniknął, przy okazji udało mi się też zgubić parę kilo
oliwia

Postautor: OE_Big-Active » 30 cze 2017, 10:15

sun pisze:a propos efektu jojo, to co powiecie o herbacie Slim Plus Anti Yoyo?
big-active.pl/produkty/slim-plus-anti-yoyo/

sun, herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus Anti Yoyo polecam dla utrwalenia efektów, ale również po to, by zapobiec przykremu efektowi powrotu utraconej wagi. Dzięki morwie białej i ekstraktowi z opuncji figowej, herbata pomaga w stabilizacji odchudzania podczas wychodzenia z diety. Zalecane spożycie to 3 filiżanki dziennie.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active
OE_Big-Active

Postautor: kossak » 30 cze 2017, 21:13

A od której z herbat Big-Active najlepiej zacząć, że tak powiem przygodę? Wcześniej nigdy nie miałem z nimi styczności.
kossak

Postautor: harmony » 04 lip 2017, 9:50

Wydaje mi się, że sama herbata nie wystarczy, najlepiej połączyć to z dietą i ćwiczeniami. Za to zaciekawił mnie ostatnio catering dietetyczny, uważam, że to świetna sprawa. Widziałam ofertę firmy Lekko z dietą i nawet cenowo wygląda to zupełnie normalnie, a jaka wygoda i oszczędność czasu. No i zdrowe, nie tuczące jedzenie... Pytanie, czy potrafiłabym nie podjadać między posiłkami.
harmony

Postautor: Mucha » 07 lip 2017, 19:06

Big-Active to ja sobie piję na utrzymanie wagi, łączę te herbaty z treningami czy inną aktywnością w ciągu dnia. Efekty są, ale trzeba systematyczności, z resztą jak ze wszystkim :)
Załączniki
DSC_0002.JPG
DSC_0002.JPG (394.8 KiB) Przeglądany 1107 razy
Mucha

Postautor: Habanerka » 15 lip 2017, 5:57

A są jeszcze jakies inne? Np: na oczyszczenie, zanim zaczniemy spalanie?
Awatar użytkownika
Habanerka

Postautor: FalloutGirl » 17 lip 2017, 17:30

Jestem zwolenniczką powolnej utraty wagi, bo gwałtowne odchudzanie na pewno nie jest zdrowe. Podczas procesu chudnięcia trzeba szczególnie zadbać o skórę ciała i odpowiednio ją masować oraz nawilżać (np. tropikalnym olejkiem od Bielendy, który też nadaje się do masażu), aby była elastyczna i żeby potrafiła się "wciągnąć", dopasowując się do nowej, odchudzonej sylwetki.
FalloutGirl

PoprzedniaNastępna