Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne ?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.

Re: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne

Postautor: kryskazet » 14 gru 2013, 20:59

Ja nie wiem czy mam jakąkolwiek szansę? Mam komorników ja i mąż mieszkanie do egzekucji komorniczej. Częste bezrobocia mojego męża doprowadziły nas na skraj bankructwa niestety!! Wszystko niby w porządku z tą firmą ale te zaświadczenia o zarobkach ,jest mi wstyd prosić u mnie w pracy o to ,bo pomyślą że znowu coś kombinuję,Wszystkie dokumenty od komornika przechodzą przecież przez dział płac.
kryskazet

Postautor: aga » 14 gru 2013, 21:26

Ale co szkodzi spróbować, nic nie tracisz. Powiedz uczciwie jaką masz sytuacje , z tego co gdzies czytałam ta dają dla osób z zajęciem komorniczym tylko,że sami spłacają Twoje zadłużenie a resztę przelewają na Twoje konto. Myślę,że warto szczerze porozmawiać. Pozdrawiam :)
aga

Postautor: Jan » 14 gru 2013, 22:40

kryskazet teraz jest okres ochronny i nikt nie może wystawić Tobie nakazu eksmisji, tak stanowi prawo. Podejrzewam, że nie nie macie z mężem stałego dochodu i dlatego Abis Wam odmówił. Ale macie inne możliwości np. zwrócić się o pomoc do Waszego MOPS-u i wraz z nimi negocjować sprawy Waszego zadłużenia i rozłożyć je na raty. Weźcie sprawy w swoje ręce, pobiegajcie po Urzędach i zacznijcie pomału spłacać zaległości. Powinno się udać. A teraz pragnę nawiązać do pożyczek, które proponuje Abis. Będzie to dłuższy wywód, ale myślę, że zainteresowani skorzystają z dobrych rad emerytowanego prawnika. Po pierwsze nie wiem, czy nie skasuje tego cenzor, bo są tam reklamy, ale spróbuję wyjaśnić, jak działają pożyczki społecznościowe i Abis: http://swiatkonsumenta.pl/pozyczki-spolecznosciowe-na-czym-polegaja/ Od 4 miesięcy jestem inwestorem i mam podwójne z tego powodu zadowolenie. Po pierwsze, że pomagam ludziom, a po drugie, że dodatkowo na tym zarabiam. Jestem do dyspozycji na forum, postaram się odpowiedzieć na każde pytania.
Jan

Postautor: kryskazet » 16 gru 2013, 9:39

Witam! Jeszcze nie składałam w Abis wniosku ,mamy z mężem stałe dochody ale są zajęcia komornicze i zostaje nam niewiele ponad 300 zł na miesiąc.Próbuję się dogadać z wierzycielem ,którego przejęło Alektum Inkasso ,napisalam do nich pismo ale jeszcze nie doszło .Mam okazję wyjazdu do Niemiec i to w najbliższych dniach co z tego skoro może jeden kredyt popchnę a reszta stoi w miejscu.Wstyd mi przed rodziną i córką że narobiłam takiego bałaganu.Chciałam się jeszcze spytać czy długo trwa rozmowa przez infolinię abis?
kryskazet

Postautor: majka » 16 gru 2013, 10:09

Witam! złożyłam wniosek na stronie internetowej firmy Abis. Proszę mi powiedzieć czy nr telefonu na infolinię 708577554 jest aktualny? Dzwonię bezskutecznie ponieważ pojawia się komunikat, że jest zablokowany. Czy ta firma istnieje?
majka

Postautor: ania1815 » 16 gru 2013, 11:14

jak długo czekałas na pieniadze ja juz złozylam wniosek i teraz czekam
ania1815

Postautor: aga » 16 gru 2013, 11:41

Tak numer jest aktualny bo ja dzwoniłam , może mieli jakaś awarie . Jeśli już złożyłaś wniosek to próbuj kontaktować się przez maila, to zawsze taniej. Pozdrawiam.
aga

Postautor: Janusz » 16 gru 2013, 21:32

Dokładnie tek jak mówi Aga. Jak złożysz wniosek, to kontaktuj się mailowo, to nic nie kosztuje.
Janusz

Postautor: Adam » 17 gru 2013, 10:19

Do Agi ja zlozylem na poczatku grudnia powiedzial mi ze do dwoch tysiecy bedzie odp...a ile to potrwa to niewiem...a banki mnie juz cisna jak niewiem,,,,
Adam

Postautor: aga » 17 gru 2013, 11:11

Adam pisze:
> Do Agi ja zlozylem na poczatku grudnia powiedzial mi ze do dwoch tysiecy
> bedzie odp...a ile to potrwa to niewiem...a banki mnie juz cisna jak
> niewiem,,,,
Ja 21 listopada i jeszcze cisza:(
aga

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik