Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne ?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.

Re: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne

Postautor: aga » 22 mar 2014, 18:29

tadeusz pisze:
> tu tadeusz Jaan ma racje.Grazia zarejestruj sie na forum kredyty a tam jest
> spis wobec jakich firm prokuratura powadzi sprawe,nobel tez jest

Tadeusz, a mozesz podac linki do tych informacji o Nobel ? Ciezko to znaleźć. Trzeba by zobaczyc dlaczego toczy sie postepowanie, czy to może chodzi o postepowanie KNF u? Poprzednio dzialalnosc była prowadzona jako Mintan ale konkretów tez o niej brak. jakbysmy zamieszczali tu znalezione linki to bylaby wspólna wiedza, ktora mogłaby coś konstruktywnego tu wniesc.

Bo ze o Abis te wszystkie informacje dowodzą na to że pozyczek nei ma i nei będzie tak jak i inwestorów to juz jasne pzreciez mam nadzieję.
aga

Postautor: neli » 22 mar 2014, 18:52

Witam,

Dawno nie pisałam. Jednak na bieżąco obserwuję forum.

Odnośnie Nobel Credit Sp. z o.o.- kolejni oszuści
Oto dowody:
1/
http://www.knf.gov.pl/o_nas/ostrzezenia_publiczne/lista_ostrzezenia.html

w tabelce pod nr 32. Mintan Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (obecnie Nobel Credit Sp. z o.o.)

2/
https://www.facebook.com/permalink.php?id=251149124966112&story_fbid=594769570604064
neli

Postautor: aga » 22 mar 2014, 19:36

a czy ktoś może wyjaśnić co to oznacza, jak firma znajduje się na takiej liście? Bo np nie widzę tu np Abisa albo firmy go prowadzącej , albo innych "topowych" oszustów oprócz znanego Amber Gold... albo Zakra ktora tez chyba "udzielała pozyczek" ?
aga

Postautor: grazia » 23 mar 2014, 18:33

tu chyba chodzi ze przyjmowali bez zezwolenia kase na lokaty przynajmniej tak to zrozumiałam a co z pozyczkami to nie wiadomo ma ktos linka o pozyczkach?
grazia

Postautor: Adam » 24 mar 2014, 6:23

http://www.kredytforum.pl/temat/37768/nobelcreditpl-czy-ktos-znadostal-u-nich-pozyczke-do-300tys/
Adam

Postautor: Adam » 24 mar 2014, 8:03

http://www.imsig.pl/pozycja/2013/223/KRS/280838,NOBEL_CREDIT_SP%C3%93%C5%81KA_Z_OGRANICZON%C4%84_ODPOWIEDZIALNO%C5%9ACI%C4%84
Adam

Postautor: grazia » 24 mar 2014, 12:10

dzisiaj miałam telefon decyzja pozytywna kurier ma mi przywieżć umowę bylam w pracy i nie bardzo mogłam rozmawiać nie chcialam aby slyszeli ze się staram o pozyczke bo wszyscy wiedza ze jestem udupiona więc nie wiem czy cos chca zeby wplacac w mojej sytuacji to jest trochę za kolorowo aby dali więc musi być jakiś haczyk jak cos wiecie to piszcie myślalam ze sama powie o jakiejs wpłacie ale tylko było że przyjdzie umowa mam ja dokladnie przeczytac zastanowic sie i przygotowac dokumenty ktore beda potrzebne
grazia

Postautor: aga » 24 mar 2014, 12:21

to chyba dopiero sie okaze jak dostaniesz tę umowe, przeczytaj uwaznie napewno jest jakis haczyk i trzeba bardzo uwaznie do tego podejsc. Mnie sie wydaje,ze tam beda jakies zapisy ktore są niekorzystne albo wręcz niemozliwe. Ja tez mam czekac na kuriera z umowa, ale chyba u Ciebie bedzie szybciej.
aga

Postautor: wars » 24 mar 2014, 17:26

weksel pewnie in blanco w tej firemce nobel :-P
wars

Postautor: aga » 24 mar 2014, 17:49

wars pisze:
> weksel pewnie in blanco w tej firemce nobel :-P

To, że weksel to pewne, o wybór formy zabezpieczenia pytali na wstępie (to jedna z 3 możliwości oprócz zastawu, 2 poręczycieli), ale co poza tym?
aga

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik