Jak pozbyć się długów i komornika

Pomoc dla zadłużonych.

Jak pozbyć się długów i komornika

Postautor: jasia » 09 sie 2013, 22:58

Szukam w internecie najróżniejszych porad o tym jak skutecznie pozbyć się różnych starych długów i nękającego mnie od dłuższego czasu komornika. Mąż kiedyś całkiem dobrze zarabiał i nabraliśmy trochę kredytów nie tylko na mieszkanie i samochód ale także na wyposażenie całego mieszkania. Potem mąż stracił pracę i zanim znalazł nową to minęło kilka miesięcy, a raty trzeba było za wszystko płacić. Czy zna ktos jakiegoś dobrego doradcę kredytowego, który potrafi załatwić szybko kredyt konsolidacyjny nawet jeśli ktoś jest w bik przez to , że zalegał i spóźniał się z spłacaniem swoich róznych rat za kredyty i pożyczki. Musze znaleźć jakiś sposób na to żeby w końcu pozbyć się trudnych długów i nie mieć już do czynienia z komornikiem.
jasia
 

Re: Jak pozbyć się długów i komornika

Postautor: Majus » 21 sty 2015, 22:42

Niespełna cztery lata temu skakałem po podobnych forach, pisząc podobne treści. Znalazłem się w sytuacji podobnej do wielu z Was. Żyliśmy z żoną z dwóch emerytur. Moja emerytura w całości i część emerytury żony szły na opłaty i spłatę zadłużeń. Nadszedł moment, że żona zmarła i zostałem z jedną emeryturą, która nie pokrywała moich zobowiązań. Wpadłem w karuzelę różnych pożyczek, co skończyło się zanotowaniem w KRD i BIK-u. To wbrew pozorom działało na moja korzyść. Brak zdolności kredytowej zablokował mi wszelkie możliwości pożyczek. Musiałem znaleźć inne rozwiązanie. Trafiłem do Firmy giełdowej, w której bez problemu zaproponowano mi pracę. Wynagrodzenie zależało i nadal zależy od mojego zaangażowania. Ile pracowałem, tyle zarabiałem. Jestem panem swego czasu pracy i swego zarobku. W ciągu dwóch lat pozbyłem się wszelkiego zadłużenia ( i groźby komornika) i dziś spokojnie żyję ciesząc się wysokością osiągniętych zarobków.
Jest to praca samonapędzająca się, a to wciąga. A niestety mam swoje lata (66), a i doba ma tylko 24 godziny, także fakt, że i potrzeby mam coraz mniejsze. Bywa więc i tak, że swoją pracę coraz częściej ceduję na swoich współpracowników. Moje problemy finansowe zostały w przeszłości.
Czytając o Waszych problemach i troskach oraz pamiętając swoją sytuację sprzed lat, pozwoliłem sobie wystąpić z propozycją pracy dla osób zdeterminowanych. Jest to jedna z dobrych furtek, bez wkładu finansowego i zaciągania nowych pożyczek.
Proponuję ciężką, systematyczną, legalną pracę w zamian za bardzo godziwe zarobki. Na własny rachunek - w stabilnej, poukładanej i rozpoznawalnej firmie. Największej firmie w Europie wschodniej w branży odpornej na kryzys i wahania rynku. Chętnie o tym opowiem – 697055720 (lub sms „praca”).


Ostatnio przesunięty w górę 21 sty 2015, 22:42 przez: Anonymous.
Majus
 


Wróć do Kto naprawdę pomaga zadłużonym

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot], Steeler [Crawler]