Jak pozbyć się długów i komornika

Pomoc dla zadłużonych.

Jak pozbyć się długów i komornika

Postautor: jasia » 09 sie 2013, 22:58

Szukam w internecie najróżniejszych porad o tym jak skutecznie pozbyć się różnych starych długów i nękającego mnie od dłuższego czasu komornika. Mąż kiedyś całkiem dobrze zarabiał i nabraliśmy trochę kredytów nie tylko na mieszkanie i samochód ale także na wyposażenie całego mieszkania. Potem mąż stracił pracę i zanim znalazł nową to minęło kilka miesięcy, a raty trzeba było za wszystko płacić. Czy zna ktos jakiegoś dobrego doradcę kredytowego, który potrafi załatwić szybko kredyt konsolidacyjny nawet jeśli ktoś jest w bik przez to , że zalegał i spóźniał się z spłacaniem swoich róznych rat za kredyty i pożyczki. Musze znaleźć jakiś sposób na to żeby w końcu pozbyć się trudnych długów i nie mieć już do czynienia z komornikiem.
jasia
 

Re: Jak pozbyć się długów i komornika

Postautor: Majus » 21 sty 2015, 22:42

Niespełna cztery lata temu skakałem po podobnych forach, pisząc podobne treści. Znalazłem się w sytuacji podobnej do wielu z Was. Żyliśmy z żoną z dwóch emerytur. Moja emerytura w całości i część emerytury żony szły na opłaty i spłatę zadłużeń. Nadszedł moment, że żona zmarła i zostałem z jedną emeryturą, która nie pokrywała moich zobowiązań. Wpadłem w karuzelę różnych pożyczek, co skończyło się zanotowaniem w KRD i BIK-u. To wbrew pozorom działało na moja korzyść. Brak zdolności kredytowej zablokował mi wszelkie możliwości pożyczek. Musiałem znaleźć inne rozwiązanie. Trafiłem do Firmy giełdowej, w której bez problemu zaproponowano mi pracę. Wynagrodzenie zależało i nadal zależy od mojego zaangażowania. Ile pracowałem, tyle zarabiałem. Jestem panem swego czasu pracy i swego zarobku. W ciągu dwóch lat pozbyłem się wszelkiego zadłużenia ( i groźby komornika) i dziś spokojnie żyję ciesząc się wysokością osiągniętych zarobków.
Jest to praca samonapędzająca się, a to wciąga. A niestety mam swoje lata (66), a i doba ma tylko 24 godziny, także fakt, że i potrzeby mam coraz mniejsze. Bywa więc i tak, że swoją pracę coraz częściej ceduję na swoich współpracowników. Moje problemy finansowe zostały w przeszłości.
Czytając o Waszych problemach i troskach oraz pamiętając swoją sytuację sprzed lat, pozwoliłem sobie wystąpić z propozycją pracy dla osób zdeterminowanych. Jest to jedna z dobrych furtek, bez wkładu finansowego i zaciągania nowych pożyczek.
Proponuję ciężką, systematyczną, legalną pracę w zamian za bardzo godziwe zarobki. Na własny rachunek - w stabilnej, poukładanej i rozpoznawalnej firmie. Największej firmie w Europie wschodniej w branży odpornej na kryzys i wahania rynku. Chętnie o tym opowiem – 697055720 (lub sms „praca”).
Majus
 

Re: Jak pozbyć się długów i komornika

Postautor: ula » 21 mar 2015, 11:25

spłacając jeden kredyt drugim zadłużenia się nie pozbędziesz, ale czasami nie ma innego wyjścia żeby na przykład nie stracić dachu nad głową pozyczkibezbarier.pl oferuje kredyty dla osób zadłużonych warto przyjrzeć się ich ofercie. Procent niski coś od 5% - i do 10 lat spłata.


Ostatnio przesunięty w górę 21 mar 2015, 11:25 przez: Anonymous.
ula
 


Wróć do Kto naprawdę pomaga zadłużonym

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Yahoo [Bot]