Lista chwilówek w Polsce - wykaz pożyczek w internecie

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.

Lista chwilówek w Polsce - wykaz pożyczek w internecie

Postautor: ktoś » 14 lut 2013, 19:29

Czy ktoś pomyślał żeby zrobić tutaj taki prawdziwy i tworzony tylko przez klientów ranking pożyczek chwilówek bez bik oferowanych przez internet? Ja przyznam szczerze, że gubię się w tym gąszczu ofert i bardzo chętnie będę ten ranking aktualizować i osobiście przyczynię się do tego żeby to był rzetelny i w pełni niezależny spis wszystkich polskich chwilówek jakie można znaleźć za pośrednictwem sieci internetowej. W necie jest wszystko więc musi być także porządne zestawienie ofert na chwilówki bez bik i krd żeby każdy kto pilnie potrzebuje pieniędzy mógł sobie z tego skorzystać i wziąć taką pożyczkę, która akurat jest dla niego w danym momencie najlepsza.
ktoś

Spis wszystkich chwilówek w Polsce

Postautor: Teresa z Krakowa » 17 paź 2013, 18:40

Jeśli chcecie, to mogę pomóc w zrobieniu takiego zestawienia. Aż tak dużo tych chwilówek nie ma w Polsce. Raz na jakiś czas dochodzą nowe, jak teraz Wonga, ale opisanie wszystkich to nie problem.
Ja najczęściej korzystam z Vivus - polecam wszystkim szczególonie na pierwszy raz - za darmo.
Teresa z Krakowa

Re: Lista chwilówek w Polsce - wykaz pożyczek w internecie

Postautor: Gość » 18 sty 2014, 14:38

Całkiem profesjonalny ranking wraz z opisem znalazłem na toforum. Przegląd wszystkich ważniejszych, a co najważniejsze uczciwych firm udzielających pożyczki, pozabankowe i chwilówki. Znaleźć tam można nie tylko znane jak Profi, czy Provident ale też mniej jak Aasa InCredit czy Abis Pożyczki pozabankowe są dobrze w tym serwisie opisane.
Gość

Postautor: sokos » 23 kwie 2014, 5:17

Ja polecam CI pożyczka HIPOPROFIT
oprocentowanie około 25%
do 50 000 bez bik
bez zaświadczeń o zarobkach
na dowód
sokos

Postautor: Romek » 28 kwie 2014, 20:42

Zobacz toforum
Spora lista pożyczek, chyba największa. Są tez opinie i te dobre i te mniej. Można się w tym jakoś zorientować dzięki temu.
Romek

POŻYCZKA W KASIASTO - 20 000 złotych bez bik

Postautor: mikkpo » 23 maja 2014, 7:20

Ja poolecam POŻYCZKA W toforum - 20 000 złotych bez bik
mikkpo

Re: POŻYCZKA W KASIASTO - 20 000 złotych bez bik

Postautor: Mirek Stohh » 28 maja 2014, 6:15

mikkpo pisze:
> Ja poolecam POŻYCZKA W toforum - 20 000 złotych bez bik

Dzięki, faktycznie bardzo dobra oferta pożyczki.
Już pieniądze mam na koncie
Mirek Stohh

Spis darmowych chwilówek

Postautor: Kong » 29 cze 2014, 11:25

Lepiej żebyście przygotowali listę zawierającą wszystkie darmowe chwilóeki w Polsce. To bardzo fajna opcja - pożyczać za darmo. Aktualnie jest z 10 takich firm i można z tego korzystać.
Kong

Postautor: siedlo » 30 cze 2014, 12:29

ja pożyczałem w Lendon. było naprawdę ok - wszystko szybko, online, bez potrzeby wychodzenia z domu. nastawiłem się na długie procedury a było całkiem na odwrót.
siedlo

Postautor: Marcinooo » 04 lip 2014, 14:12

Najlepsza znaleziona przeze mnie oferta -
Poczytajcie trochę o ich warunkach, są naprawdę super dla klienta :)
Marcinooo

Następna

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik