Justyna Steczkowska i jej nogi

Nowe wieści o gwiazdach ze świata show biznesu.

Justyna Steczkowska i jej nogi

Postautor: olczatka » 19 lut 2013, 8:02

Justyna Steczkowska jest jedną z trenerek w II edycji The Voice of Poland. Piosenkarka całe życie dba o swoja figurą. Gwiazda systematycznie poddaje się prasowaniu twarzy, mającym na celu ujędrnienie jej oraz likwidacji zmarszczek. Na konferencji prasowej Justyna wystąpiła w jasnoniebieskiej mini, pokazała swoje uda.

Czy faktycznie są takie idealne?
steczkowska1.jpg
Justyna Steczkowska
steczkowska1.jpg (56.94 KiB) Przeglądany 688 razy

steczkowska2.jpg
Justyna Steczkowska
steczkowska2.jpg (32.57 KiB) Przeglądany 688 razy
olczatka

Justyna Steczkowska w wannie!

Postautor: olczatka » 28 lut 2013, 8:31

Justyna Steczkowska wzięła udział w sesji zdjęciowej dla najnowszej Vivy, w której także tłumaczy ile zarabia a ile z tego zabierają wytwórnie.

Na początku to były wytwórnie. Zabierały 90 procent moich zarobków, ale część z tego inwestowały w teledyski i promocję płyty. Nie mam o to żadnych pretensji, chociaż nie mam praw do żadnych swoich wykonań od 1996 aż do 2002 roku. Po prostu taki był świat, a ja byłam szczęśliwa, że mogę śpiewać, a ludzie pokochali skomponowane przeze mnie piosenki. Teraz przez brak regulacji prawnych mnóstwo pieniędzy, zamiast trafiać do artystów, rozlewa się po Internecie.- mówi piosenkarka w rozmowie z Vivą

Steczkowska pozuje między innymi w wannie.
steczkowska0.jpg
Justyna Steczkowska
steczkowska0.jpg (53.7 KiB) Przeglądany 684 razy
olczatka

Justyna Steczkowska jest w ciąży!

Postautor: olczatka » 04 mar 2013, 8:58

To dobra wiadomość dla fanów piosenkarki. Fakt się dowiedział, że po walce z rakiem męża, Justyna Steczkowska zwycięstwo nad chorobą uwieńczyła ciążą. Piosenkarka jest w czwartym miesiącu i marzy o córce.

Justyna i jej mąż, Maciej Myszkowski, którzy wychowują już dwóch synów, 13-letniego Leona i 8-letniego Stasia. Steczkowska nie zaprzecza i nie potwierdza informacji... jeszcze.
olczatka

Justyna Steczkowska na okładce

Postautor: olczatka » 14 maja 2013, 8:01

Justyna Steczkowska już niedługo urodzi swoje trzecie dziecko, córkę. Piosenkarka wzięła udział w sesji dla Twojego Stylu w białej luźnej sukience, gdzie ukryła ciążowy brzuszek a może graficy jej usunęli?

steczkowska.jpg
Justyna Steczkowska
steczkowska.jpg (45.41 KiB) Przeglądany 221 razy
olczatka

Justyna Steczkowska będzie rodzić w domu

Postautor: olczatka » 31 lip 2013, 5:58

Justyna Steczkowska postanowiła trzymać się z dala od mediów i odpoczywa w swoim domu pod Warszawą. Piosenkarka postanowiła także, że nie pojedzie do szpitala w dniu porodu a dziecko wyda na świat w domu.

Tak robi wiele dziś gwiazd, i rodzenie w domu stało się jak najbardziej bezpieczne, jeśli ciąża przebiega prawidłowo
olczatka

Justyna Steczkowska z córką

Postautor: kristal » 03 gru 2013, 19:04

Justyna Steczkowska na okładce Gali zapozowała małą Helenką. Do tej pory chroniąca swoja rodzinę piosenkarka, nie miała dziś oporów by pokazać trzecie dziecko. Przy okazji zdradza szczegóły zapłodnienia.

Porwała nas fala miłosnej namiętności, a wokoło zaczęły krążyć niespełnione marzenia o małej, słodkiej dziewczynce. A potem zobaczyłam ten paseczek na teście i byłam autentycznie szczęśliwa, tak jak za każdym razem, kiedy go widziałam - wyznaje.

[attachment=0]steczkowskja.jpg[/attachment]
Załączniki
steczkowskja.jpg
steczkowskja.jpg (135.32 KiB) Przeglądany 151 razy
kristal

Justyna Steczkowska zmasakrowała hit Madonny

Postautor: olczatka » 02 sty 2014, 9:19

Justyna Steczkowska wystąpiła we Wrocławiu podczas sylwestrowego koncertu. Piosenkarka zaprezentowała świetna figurę ale także przeróbkę, dosłownie- singla madonny z 1989 roku, który przez 20 lat był hitem.

Mi sie nie podoba, i powiem szczerze, że gdyby nie Dwójka nie podała tytułu piosenki, nie wiedziałabym co to za singiel

Sami zobaczcie
[attachment=0]steczkowska4.jpg[/attachment]

http://www.youtube.com/watch?v=A-nmefkw0Fc&feature=player_embedded
Załączniki
steczkowska4.jpg
steczkowska4.jpg (52.88 KiB) Przeglądany 135 razy
olczatka

Wróć do Plotki z wielkiego świata