Michael Pitt w serialu Hannibal

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Michael Pitt w serialu Hannibal

Re: Michael Pitt w serialu Hannibal

Post autor: kicik » 04 lis 2017, 3:02

Mi się strasznie podobało jak grał w Zakazanym Imperium i w sumie smutno, że mi go tak szybko uśmiercili. :( :)

Re: Michael Pitt w serialu Hannibal

Post autor: Caryca » 09 paź 2017, 12:40

Świetnie zagrał Masona! W ogóle cały serial jest genialny. Myślałam, że po tym, jak Hopkins zagrał Hannibala, już nikt nigdy nie będzie tak świetnie pasował do tej roli, a tymczasem Mikkelsen na prawdę dał radę. Mam ogromną nadzieję, że będą kontynuować ten serial, dawno nie oglądałam czegoś tak klimatycznego.

Re: Michael Pitt w serialu Hannibal

Post autor: Aga07 » 18 lut 2017, 19:40

pamiętam go w filmie ,,Funny games" Hanekego, tam też grał psychopatę, więć myślę że idealnie nadaje się do tego, by zagrać w Hannibalu, szkoda tylko że w trzecim sezonie został zastąpiony (odszedł z serialu) :(

Re: Michael Pitt w serialu Hannibal

Post autor: mila22 » 11 kwie 2015, 2:18

Ja go najbardziej zapamiętałam z filmu, w którym grał z Sandrą Bullock i Rayanem Goslingiem. Chyba śmiertelna wyliczanka. Początek jego kariery, ale już pokazywał swój potencjał.

Odchodząc delikatnie od tematu... Nie zaczęłam jeszcze drugiego sezonu i zastanawiam się czy w ogóle warto. Co byście mi powiedzieli, by mnie nakłonić nie wykorzystując w tym celu spoilerów? :D

Michael Pitt w serialu Hannibal

Post autor: magda_axn » 06 cze 2014, 9:22

W 10. odcinku drugiego sezonu Hannibala (w środy o godz. 23.00 w AXN), w roli Masona Vergera, pojawił się Michael Pitt - gwiazda serialu Zakazane Imperium. Aktor wcielił się w postać zamożnego i niestabilnego pacjenta doktora Lectera, opisywanego w powieści Thomasa Harrisa jako antagonista Hannibala. Pitt, grając weterana wojennego i początkującego gangstera, James’a Darmody’iego, w obsypanym statuetkami serialu Zakazane Imperium (m.in. Złotymi Globami czy Emmy), sam zdobył dwie nagrody i nominację. Aktor zawsze podejmował się złożonych ról grając borykających się z problemami, niekiedy szalonych bohaterów. Sukces w Zakazanym Imperium poprzedziły kreacje m.in. zafascynowanego francuskim rodzeństwem studenta Matthew w Marzycielach, skomplikowanej postaci muzyka Blake’a, inspirowanej osobą tragicznie zmarłego Kurta Cobaina w Ostatnich dniach czy psychopatycznego manipulatora w Funny Games.
A Wam, który z bohaterów wykreowanych przez Michaela Pitta utkwił w pamięci najbardziej?

Na górę

cron

» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «