Najlepszy serwis samochodowy

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Najlepszy serwis samochodowy

Re: Najlepszy serwis samochodowy

Post autor: Daniel » 29 gru 2018, 18:08

Ja mam zaufanie do serwisu gdzie serwisuje samochody już od lat i teraz nowym też tam jeżdżę. Mianowicie chodzi mi o Ring w Gdańsku. Nowoczesny sprzęt mają więc radzą sobie dobrze, porządni mechanicy i zawsze wszystko fajnie zostaje mi wytłumaczone co jest dla mnie bardzo istotne :)

Re: Najlepszy serwis samochodowy

Post autor: mietek » 30 sie 2018, 12:11

Swoje BMW wole serwisować w sprawdzonym, zaufanym serwisie Bawaria Motors BMW w Warszawie, dla mnie pewniak. Nie obawiam się, że zostaną części podmienione, usterka nie naprawiona dobrze, konkretny, solidny serwis

Re: Najlepszy serwis samochodowy

Post autor: aranarinum » 28 lip 2018, 10:03

Też korzystam z usług ASO, z resztą mam focusa, z którym praktycznie od zawsze jeżdżę do serwisu autoryzowanego. Teraz robiłem w ASO Forda przegląd pojazdu przed wyjazdem na wakacje, praktycznie nic mnie to nie kosztowało.

Re: Najlepszy serwis samochodowy

Post autor: emik » 24 lip 2018, 9:56

ASO to najlepszy wybór, z moim focusem jeżdżę tylko do nich, jakoś wydają mi się najpewniejsi, ni ema zaskoczenia przy płacenu, poprzedni mechanik już nie raz naciął mnie bez potrzeby na dużo wysższe koszty, często też są promki, aktualnie tanio można przejrzeć auto przed wyjazdm

Re: Najlepszy serwis samochodowy

Post autor: MateuszPawlak » 28 kwie 2018, 9:00

A opony gdzie w Krakowie najlepiej wymienić? Bo ja póki co w chemiczna-hurtownia kupiłem sobie środek do pielęgnacji opon i zrobiłem porządek z tymi letnimi co w garażu na swoją kolej czekają, ale trzeba się powoli na wymianę chyba umówić, bo potem przez kolejki nie będzie się można przebić

Re: Najlepszy serwis samochodowy

Post autor: Darias » 25 lut 2018, 22:56

Ostatnio byłam jakiś czas w Krakowie i trafił mi się problem z silnikiem, skorzystałam z tamtejszego serwisu Auto-Szlif przy ulicy Makuszyńskiego i jestem dobrego zdania o nich. Bardzo szybko załatwili sprawę a jednocześnie nie policzyli sobie ceny z kosmosu.

Re: Najlepszy serwis samochodowy

Post autor: Kika » 10 lut 2018, 21:03

Nie wiem czemu jeśli masz Focusa to nie jeździsz do ASO Forda? Przecież jeśli chodzi o znajomość auta to w serwisach ASO najlepiej znają daną markę. Poza tym ceny są niekiedy niższe niż w zwykłych warsztatach. Teraz mają świętne promocje na akcesoria zimowe. Sama kupiłam matę antypoślizgową do bagażnika i uchwyt na narty.

Re: Najlepszy serwis samochodowy

Post autor: ringorango » 22 lis 2017, 10:46

Za każdym razem, gdy coś szwankuje w moim Focusie to wybieram się do PMIX Moto Punkt pmix.pl . Z ich strony mogę liczyć na fachową obsługę techniczną, ale również sklep z częściami zamiennymi. Zawsze, gdy coś nawalało to mieli na stanie zaopatrzenie, które byłem w stanie zakupić i natychmiast zostało montowane. W szczególności jestem im wdzięczny za naprawy z zakresu mechaniki samochodowej.

Re: Najlepszy serwis samochodowy

Post autor: Lolek » 21 lis 2017, 9:26

W Nowogardzie lubię L-Service, właśnie niedawno wymieniłem u nich opony. Zawsze wszystko zrobią porządnie, ekipa solidna, nie ściągają z człowieka za dużo złotówek. Plus za mobilny serwis opon, kiedyś korzystałem.

Re: Najlepszy serwis samochodowy

Post autor: Killaaa » 18 lis 2017, 15:43

A co myślicie o serwisie samochodowym firmy ToyotaBank? Jestem pod wrażeniem szerokiej oferty, jaką dysponują i faktem, że jest możliwość serwisowania na raty

Na górę


» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «