Biuro rachunkowe - kłopotliwa sytuacja

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Biuro rachunkowe - kłopotliwa sytuacja

Re: Biuro rachunkowe - kłopotliwa sytuacja

Post autor: albin » 28 lip 2020, 13:56

Biuro Rachunkowe Gama - najlepsze biuro rachunkowe, z którym współpracowałem. Miałem do czynienia z kilkoma, ale to Gama wyróżnia się najbardziej ;) Wysoka jakość usług i przede wszystkim terminowość, zdecydowanie na plus!

Re: Biuro rachunkowe - kłopotliwa sytuacja

Post autor: luiza82 » 19 maja 2020, 19:05

Współpraca z firmą Atoran układa mi się świetnie. Mam porządek w dokumentacji i wszystko zawsze na czas dopilnowane. Usługi są niedrogie w stosunku do jakości ich wykonania. Warto nawiązać współpracę.

Re: Biuro rachunkowe - kłopotliwa sytuacja

Post autor: plixa » 26 lip 2019, 22:40

Wszyscy młodzi przedsiębiorcy, których znam, korzystają właśnie z tego biura. Wszystko jest zawsze gotowe na czas, bez błędów, bez problemów. Można na nich polegać.

Re: Biuro rachunkowe - kłopotliwa sytuacja

Post autor: Koleżka » 07 lip 2019, 11:39

Znakomitą firmą jest wspominana Gama. U nas wielokrotnie uniknęliśmy problemów dzięki korektom, które dla nas zrobili. U nas w firmie mało kto ma głowę do cyferek. O Gamie słowa złego nie wypada powiedzieć.

Re: Biuro rachunkowe - kłopotliwa sytuacja

Post autor: Olaf » 06 cze 2019, 14:58

Zgadzam się, też obawiam się trochę księgowości online. Jednak czuję się bezpieczniej jak mogę porozmawiać bezpośrednio z osobą, której oddaję moje finanse. O biurze Gama słyszałem bardzo dużo dobrego wśród znajomych i nie tylko i też planuję teraz zlecić im pełną księgowość mojej firmy. Wzbudzają zaufanie.

Re: Biuro rachunkowe - kłopotliwa sytuacja

Post autor: teofilia » 04 lut 2019, 6:59

Prowadzimy z mężem małą firmę. Nie mamy dużo pracowników, pracujemy w niej również sami i jakieś 4 miesiące temu zdecydowaliśmy się na zmianę prowadzenia księgowości. Nasza obecna księgowa, która się tym zajmowała albo była niekompetentna, albo się jej w ogóle nie chciało, nie mam pojęcia,ale zawsze bałagan był,nigdy nie dowiedzieć nic nie mogliśmy bo zanim coś znalazła, obliczyła cokolwiek to było po czasie. Zmieniliśmy księgową na biuro rachunkowe MG Finanse.

Re: Biuro rachunkowe - kłopotliwa sytuacja

Post autor: Eliza » 18 sty 2019, 20:34

Dwa razy zmieniałem biuro rachunkowe.... Nigdy więcej! Od dwóch lat mam u Państwa Grabowskich w warszawskim biurze GAMA i całe szczęście, okazało się, że znają się na swojej pracy i nie muszę się znów męczyć z przenoszeniem dokumentów itd. Warto sto razy przemyśleć zanim się komuś powierzy swoje dokumenty :)

Re: Biuro rachunkowe - kłopotliwa sytuacja

Post autor: Lucek » 17 sty 2019, 22:29

No z tego co opisujesz to jakaś dramatycznie kłopotliwa, ale pamiętaj, że na szczęście nie wszyscy są oszustami. Sprawdź sobie np. opinie o biurze Gama z BIałołęki. Ja korzystam i mocno chwalę, Pani Grabowska to świetna osoba :):):):)

karma

Post autor: Karma » 17 sty 2019, 22:28

W Warszawie, tu gdzie mieszkam prawdę mówiąc jest sporo biur rachunkowych, ale ja korzystam z mojego sprawdzonwego Gama, mieśic się na ul. Myśliborska 104A, lok IIp.
Bardzo jestem zadowolona ze współpracy.

Re: Biuro rachunkowe - kłopotliwa sytuacja

Post autor: teofilia » 03 sty 2019, 10:29

Wiecie ofert księgowych jest naprawdę sporo, ale przecież zależy wam na jakości, na szybkiej realizacji i spełnieniu wszystkich obowiązków. Dlatego moim zdaniem godna polecenia jest biuro rachunkowe MG Finanse. To ludzie z bogatym doświadczeniem i wiedzą, którzy zawsze spełniają wszelkie oczekiwania klientów.

Na górę

cron

» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «