Kredyt na używane auto

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Kredyt na używane auto

Re: Kredyt na używane auto

Post autor: teofil » 02 wrz 2015, 1:52

Każdy z nas też ma inne wymagania i inne możliwości. Tym samy dla jednego klienta jakaś opcja jest dobra, a dla innego już nie. Program zorganizowany przez J&J Group to super rozwiązanie dla kierowców, którzy nie posiadają oszczędności i nie chcą też być obciążeni kredytem. Poprzez jazdę z reklamą zarabia się bowiem na raty zobowiązania. Tyle tylko że samochód przez te kilka lat musi być oklejony. Uważam jednak, że to w niczym nie przeszkadza.

Re: Kredyt na używane auto

Post autor: iwi2002 » 17 lip 2015, 22:28

Świetną ofertę leasingową i kredytową ma obecnie CLS . My długo zastanawialiśmy się między zakupem auta na kredyt i leasingiem na firmę i zdecydowaliśmy się z pewnych względów na kredyt. Warto wszystko dokładnie przeliczyć, przekalkulować.

Re: Kredyt na używane auto

Post autor: GACA » 16 lip 2015, 16:29

Ostatnimi czasy kilka ofert mnie zaciekawiło, ale finalnie się zdecydowałem na kredyt, ktory spłaca się z pieniędzy otrzymywanych za jazdę z reklamą na aucie.Poszło przede wszystkim bez zbednych formalności, szybko dostałem samochód, obsługa J&J Group chetnie doradza przy wyborze auta.

Re: Kredyt na używane auto

Post autor: max » 14 lip 2015, 18:44

Ja kiedy brałem kredyty, tylko mnie one pogrązyły, zwłaszcza w tych niestabilnych walutowo czasach. Rozsądniejsza opcja jest jak ktoś już wyżej wspomniał leasing, choćby na http://mleasing.pl/ mają dobre warunki.

Re: Kredyt na używane auto

Post autor: erik » 07 lip 2015, 20:53

A nie lepiej w leasing? Dużo lepsze warunki i nie robia sztucznych problemów. Ja wziąłem w leasing używany samochód osobowy w mleasing.pl, bo mają ofertę na 72 miesiące bez pierwszej wpłaty.

Re: Kredyt na używane auto

Post autor: mankell » 26 maja 2015, 2:23

Nie polecam żadnego kredytu. Sam skorzystałem z fajnej okazji leasingu tylko na 3,99% w mleasing,pl, i wziąłem nówkę wózek widłowy w leasing na 72 miesiące. Takiego kredytu nie dostaniecie w żadnym banku.

Re: Kredyt na używane auto

Post autor: Łukaasz » 21 maja 2015, 22:25

W naszych realiach trzeba korzystać z okazji. Program J&J Group jest na pewno o tyle dobry, że potrzeba reklamy mobilnej cały czas wzrasta, a więc program "600 za 600" będzie mógł funkcjonować jeszcze długo. Fajne auta są w ofercie.

Re: Kredyt na używane auto

Post autor: krosiek » 20 maja 2015, 11:39

Proszę bardzo - Górnośląskie Towarzystwo Finansowe. Składasz wniosek, robisz porównanie i na tej podstawie wybierasz konkretną ofertę, chociaż nie ma reguły co do tego, który bank będzie miał najlepszą propozycję, bo w każdym przypadku będzie to wyglądało całkiem inaczej.

Re: Kredyt na używane auto

Post autor: piotrekpan » 14 maja 2015, 16:58

Fajnie, że wspomnieliście o tej możliwości- automatycznego zarabiania na auto, poprzez dzierżawienie powierzchni reklamowej na nim. Cały czas oferta J&J Group jest z tego co wiem aktualna, bo firmie przybywa reklamodawców, którzy chcą w ten sposób promować swoje marki i produkty.

Re: Kredyt na używane auto

Post autor: tina » 25 kwie 2015, 12:07

Zamiast się martwić kredytem i jego kosztami, lepiej zgłosić się do J&J Group i mieć wszelkie wydatki na samochód z głowy. Co miesiąc firma dopłaca 600 zł, za jazdę z reklamą, co pokrywa całą ratę.

Na górę

cron

» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «