Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: Kali » 09 mar 2020, 7:54

W sumie spoko są te oferty, choć ja ze swojego doświadczenia wiem, że niewiele rożnią się te oferty między bankami. Najważniejszy jest wybór marki oraz oczywiście jak najniższego oprocentowania, czy benefitów. Ja uważam, że najlepszy bank kierowcy to Toyota bank, gdyż specjalnie wyspecjalizowani pod ogromną gamę kredytów samochodowych, w tym oczywiście leasing

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: CosplayGrill » 08 cze 2019, 1:22

Moim zdaniem Toyota Bank ma najbardziej ciekawa oferty i szeroką ich paletę. Przy tym bardzo mnie ciekawi kredyt balonowy w którym masz b. niskie raty miesięczne, jednakże ostatnią ratę płacisz w wysokim % nawet do 50%. Trochę ryzykowne się to wydaje, jednakże możesz pobrać kredyt fnansowę na spłatę tej raty balonowej co trochę uspokaja. Toyotabank.pl/poradnik-finansowy/toyota-bank-czym-jest-kredyt-balonowy-kredyt-smartplan/

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: miki789 » 17 maja 2019, 7:27

Wszystko o bieżącej ofercie kredytowej masz na finanse.rankomat.pl/kredyty. Masz tu porównanie ofert i bankowych i pozabankowych. Duże zbiorcze zestawienie, nie ma szans żeby pominąć jakiś kredyt. Sumiennie przygotowany ranking, każdy kredyt jest porządnie opisany, wiadomo jakie są koszty, jak wygląda spłata i oprocentowanie.

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: ciszon » 29 sty 2019, 19:02

Zależy jaką furę sobie wymarzyłeś. Jeden zadowoli się 10tys a drugiemu i 100 będzie mało. Jeśli styknie ci pierwsza opcja, to polecam kredyt gotówkowy bez odsetek w banku Raiffeisen. Zapłacisz tylko prowizję którą bank nalicza od ilości rat w których spłacisz zadłużenie.

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: trombek » 04 lis 2018, 14:21

Hmm najlepszy chyba jest w Toyota Bank, nawet wygrywał nagrody. Do tego oferują dodatkowe bonusy u dealera przy finansowaniu - choćby wymiana opon, zawsze przyjemny bonusik :-)

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: filipinka89 » 22 paź 2018, 8:54

Jest wiele ciekawych miejsc do wzięcia kredytów. Ja jestem za kredyt123. Tam zawsze na warunkach bardzo dobrych można zaciągnąć kredyt na różne kwoty i na różny okres spłaty, dogodny dla naszych finansów. Doradztwo na wysokim poziomie. Zawsze można zapytać i dowiedzieć się o warunkach takiego kredytu, bo za to nie płacimy.

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: possessed » 07 paź 2018, 15:44

Dla mnie jest to Toyota Bank, bardzo fajne warunki oferuje zarówno kredytowe jak i leasingowe. Do tego dochodzi fakt, że same auta są naprawdę ekstra, to raz, a dwa, że opłata paliwowa, która nas zaczęła ostatnio męczyć, może zostać fajnie zneutralizowana przez ich program Tankuj Korzyści, który gwarantuje zwroty za paliwo i to nawet kilkaset zł.

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: nikkii » 02 paź 2018, 12:00

My z mężem braliśmy jakiś czas temu kredyt na samochód i w decyzji bardzo pomogły nam rankingi i porównywarki. Ostatecznie najlepszą ofertę znaleźliśmy na comperia.pl/kredyty_samochodowe jeszcze przy pomocy ich doradcy :) Szczerze polecam, może komuś się przyda i pomoże w decyzji.

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: azalla » 01 paź 2018, 19:19

Bo oferują nawet do 150 tyś i okres kredytowania nawet do 120 miesięcy. Do tego niskie oprocentowanie, mało formalności i szybką decyzję . Do tego duży plus za podejście do klienta oraz wielu zadowolonych klientów.

Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy bez zaświadczeń

Post autor: Martino » 30 wrz 2018, 13:03

Czy w dalszym ciągu można dostać w Getin kredyt samochodowy bez zaświadczeń o zarobkach ?
Kilka lat temu w ten sposób udało mi się kupić fajną furkę.

Na górę

cron

» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «