Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: CosplayGrill » 08 cze 2019, 1:22

Moim zdaniem Toyota Bank ma najbardziej ciekawa oferty i szeroką ich paletę. Przy tym bardzo mnie ciekawi kredyt balonowy w którym masz b. niskie raty miesięczne, jednakże ostatnią ratę płacisz w wysokim % nawet do 50%. Trochę ryzykowne się to wydaje, jednakże możesz pobrać kredyt fnansowę na spłatę tej raty balonowej co trochę uspokaja. Toyotabank.pl/poradnik-finansowy/toyota-bank-czym-jest-kredyt-balonowy-kredyt-smartplan/

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: miki789 » 17 maja 2019, 7:27

Wszystko o bieżącej ofercie kredytowej masz na finanse.rankomat.pl/kredyty. Masz tu porównanie ofert i bankowych i pozabankowych. Duże zbiorcze zestawienie, nie ma szans żeby pominąć jakiś kredyt. Sumiennie przygotowany ranking, każdy kredyt jest porządnie opisany, wiadomo jakie są koszty, jak wygląda spłata i oprocentowanie.

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: ciszon » 29 sty 2019, 19:02

Zależy jaką furę sobie wymarzyłeś. Jeden zadowoli się 10tys a drugiemu i 100 będzie mało. Jeśli styknie ci pierwsza opcja, to polecam kredyt gotówkowy bez odsetek w banku Raiffeisen. Zapłacisz tylko prowizję którą bank nalicza od ilości rat w których spłacisz zadłużenie.

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: trombek » 04 lis 2018, 14:21

Hmm najlepszy chyba jest w Toyota Bank, nawet wygrywał nagrody. Do tego oferują dodatkowe bonusy u dealera przy finansowaniu - choćby wymiana opon, zawsze przyjemny bonusik :-)

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: filipinka89 » 22 paź 2018, 8:54

Jest wiele ciekawych miejsc do wzięcia kredytów. Ja jestem za kredyt123. Tam zawsze na warunkach bardzo dobrych można zaciągnąć kredyt na różne kwoty i na różny okres spłaty, dogodny dla naszych finansów. Doradztwo na wysokim poziomie. Zawsze można zapytać i dowiedzieć się o warunkach takiego kredytu, bo za to nie płacimy.

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: possessed » 07 paź 2018, 15:44

Dla mnie jest to Toyota Bank, bardzo fajne warunki oferuje zarówno kredytowe jak i leasingowe. Do tego dochodzi fakt, że same auta są naprawdę ekstra, to raz, a dwa, że opłata paliwowa, która nas zaczęła ostatnio męczyć, może zostać fajnie zneutralizowana przez ich program Tankuj Korzyści, który gwarantuje zwroty za paliwo i to nawet kilkaset zł.

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: nikkii » 02 paź 2018, 12:00

My z mężem braliśmy jakiś czas temu kredyt na samochód i w decyzji bardzo pomogły nam rankingi i porównywarki. Ostatecznie najlepszą ofertę znaleźliśmy na comperia.pl/kredyty_samochodowe jeszcze przy pomocy ich doradcy :) Szczerze polecam, może komuś się przyda i pomoże w decyzji.

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: azalla » 01 paź 2018, 19:19

Bo oferują nawet do 150 tyś i okres kredytowania nawet do 120 miesięcy. Do tego niskie oprocentowanie, mało formalności i szybką decyzję . Do tego duży plus za podejście do klienta oraz wielu zadowolonych klientów.

Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy bez zaświadczeń

Post autor: Martino » 30 wrz 2018, 13:03

Czy w dalszym ciągu można dostać w Getin kredyt samochodowy bez zaświadczeń o zarobkach ?
Kilka lat temu w ten sposób udało mi się kupić fajną furkę.

Re: Który bank ma najlepszy kredyt samochodowy

Post autor: debek5 » 26 lip 2018, 15:50

Trzeba zawsze sprawdzać miejsce, w którym chcecie wziąć kredyt. Nie ma co na siłę brać, jak potem macie trzykrotność sumy spłacać. Tani kredyt spokojnie otrzymacie w kredyt, mają ciekawą ofertę, nie są naciągaczami, nie mają wygórowanych prowizji ani opłat, z resztą sprawdzcie sami.

Na górę

cron

» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «