Promocja firmy

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Promocja firmy

Re: Promocja firmy

Post autor: krysia » 04 gru 2018, 7:55

dobre działania online i offline. Te pierwsze to głównie social media. Jak chodzi o promocje poza internetem to wszelkiego rodzaju gadżety i upominki dla klientów/kontrahentów dobrze wyglądają. w grudniu to wiadomo - kartki świąteczne z logo, kalendarze dla klientów. To sprawdza się najlepiej. jak nie masz pomysłu to wejdz na strone copyfestival.pl oni tam mają fajne rzeczy

Re: Promocja firmy

Post autor: Angela » 18 lip 2018, 20:47

Promocje firmy można robić na wiele różnych sposobów. U mnie akurat zadziałało pozycjonowanie przez agencję interaktywną Proformat. Mam sklep internetowy, który tez mi wcześniej stworzyli.

Re: Promocja firmy

Post autor: tyma2124 » 13 lip 2018, 21:54

Fajnie oprócz działań w online pomyśleć też o jakiejś namacalnej formie reklamy - na pewno zawsze dobrym pomsyłem będa ulotki, foldery o firmie, takie coś zawsze się przyda, a jeszcze jak jest ciekawie wykonane to juz w oógle super:) No i standardowo dobrze jet mieć gadżety reklamowe, które można wręczyć klientom w ramach upominku. ja gadżety zawsze zamawiam na videodruk.pl - mają super wybór, a co najwazniejsze - szybko i sprawnie realizują zamówienia.

Re: Promocja firmy

Post autor: qlołly » 10 maja 2018, 5:19

Pewnie jest to sprawa indywidualna, uzależniona od specyfiki działalności jaką zajmuje się konkretna firma. W jednej firmie wystarczy reklama tradycyjna, w innej można ograniczyć się do reklamy w Internecie. W przypadku naszej firmy bazujemy na reklamie tradycyjnej. Mamy oczywiście stronę internetową, ale są na niej wyłącznie informacje o lokalizacji i zakresie wykonywanych usług. Co do reklamy tradycyjnej, to oprócz szyldu wykonanego na panelu podświetlanym, drukujemy ulotki informacyjne odnośnie oferowanych przez nas usług. Wykonaliśmy również stylowe potykacze wzorowane na przedwojennych zdjęciach z ulic naszych miast. Całością zajmuje się Fabryka Reklamy w Łodzi na Piłsudskiego 143. Wykonują wszystko od projektu, po wykonanie i montaż. To istotne bo w przypadku panelu podświetlanego trzeba było go zamontować wysoko, a oni mają własny podnośnik koszowy i zgrabną ekipę, która robi to profesjonalnie.

Re: Promocja firmy

Post autor: Włodekkk » 09 maja 2018, 15:28

U mnie bardzo dobrze sprawdza się marketing smsowy. Początkowo myślałem, że to skomplikowane i drogie narzędzie, ale absolutnie tak nie jest. Używam w tym celu platformę playsms.pl, która obsługuje taką masową wysyłkę wiadomości. Udało się zbudować dużą grupę stałych i lojalnych klientów.

Re: Promocja firmy

Post autor: saba_g42 » 27 kwie 2018, 2:16

Oczywiscie, że jest wiele form promocji i reklamy firmy ;) Jest cala masa narzędzi online, ale także nie możemy uciekać od tradycyjnych form takich jak tablice reklamowe (można je np. zakupić od andros-reda.pl) , druk ulotek czy wizytówek.

Re: Promocja firmy

Post autor: nati1999 » 07 mar 2018, 8:04

Jest przynajmniej kilka ciekawych opcji. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat.

Re: Promocja firmy

Post autor: toto » 06 mar 2018, 18:18

Dobrze jak firma której powierzysz promocje w internecie ma odpowiedni staż i stałą współpracę z różnymi firmami z wielu branż. To świadczy że mają odpowiednie zaplecze merytoryczne i specjalistów znających się w różnych dziedzinach. Przykładem może być New Project z Łodzi zajmujący się marketingiem w sieci . Zestaw firm dla których wykonują usługi jest z pewnością imponujący newproject.biz.pl/realizacje/ .

Re: Promocja firmy

Post autor: rychu » 31 gru 2017, 10:42

Teraz firm od marketingu jest tyle, że spokojnie coś wybierzesz, ale porównaj kilka ofert, żeby nie przepłacić. Dużo agencji będzie się na remadays 7-9 lutego wystawiało w Nadarzynie. Ja się wybieram, żeby jakiegoś speca od SEO znaleźć, który ze mnie nie zedrze a zna się na rzeczy.

Re: Promocja firmy

Post autor: Katja » 15 lis 2017, 4:58

Korzystałam także z agencji Proformat . Ja miałam stworzenie strony internetowej idealnie dopasowane pod moje moje potrzeby i pod to ,ze byłam początkującym przedsiębiorcą;)

Na górę


» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «