Hale magazynowe w Polsce

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Hale magazynowe w Polsce

Re: Hale magazynowe w Polsce

Post autor: Karolina » 20 lut 2018, 20:05

W magazynie niezbędne też będą kartony. Dobrym dostawcą będzie WOK z Wolsztyna, bo to producent, można więc zamówić u nich kartony na dowolny wymiar. Do tego w grę wchodzi również u nich wykonanie nadruków na opakowaniach. Sprawnie i szybko dostarczają zamówienie.

Re: Hale magazynowe w Polsce

Post autor: prober » 18 sty 2018, 6:57

SOLID HALE zajmuje się stawianiem hal stalowych i akurat to optymalne rozwiązanie pod takie inwestycje. Jeśli mam sugerować kogoś konkretnego, to zdecydowanie oni. W przypadku takich działalności zdecydowanie największe znaczenie ma według mnie doświadczenie, kompleksowa realizacja i odpowiedzialność. Co wam po tanim wykonawcy, który wam zawali projekt? Realizacje tego typu muszą być po prostu perfekcyjne.

Re: Hale magazynowe w Polsce

Post autor: bozek » 21 lis 2017, 4:39

Ten rodzaj biznesu nabiera wartości Małe firmy i nie tylko coraz częściej sprowadzają różne towary z zagranicy i szukają miejsc do ich składowania.Taką inwestycję poczynił właśnie mój kolega który z pomocą firmy ocmer.com.pl/hale/hale-produkcyjne wybudował halę z przeznaczeniem na magazyn. Teraz wynajmuje facetowi który z Niemiec sprowadza używane meble Biznes zaczyna dopiero się rozwijać ale wszystko jest na najlepszej drodze Wracając do pytania -warto.

Re: Hale magazynowe w Polsce

Post autor: poben » 09 wrz 2017, 1:03

Obserwuję ich bazę od lat. Liczba dobrych ofert rzeczywiście stale rośnie, w coraz większej liczbie miast można te hale przejmować na naprawdę bardzo dobrych warunkach. Ciekawe jak będzie wyglądać przyszłość, ale potencjał inwestycyjny jest teraz rzeczywiście widoczny.

Re: Hale magazynowe w Polsce

Post autor: hamper » 18 sie 2017, 12:03

Wejdźcie sobie na Fejsa i śledźcie profil JARTOM. Wrzucają tam informacje branżowe, plus do tego ciekawe oferty hal.
Można ustrzelić całkiem niezłe okazje, ale jednak nie zapominajmy, że w dalszym ciągu mówimy jednak o milionach złotych.
Nie zmienia to jednak faktu, że pod tym względem rynek wygląda znakomicie.

Re: Hale magazynowe w Polsce

Post autor: Lolek » 27 cze 2017, 4:58

Sporo teraz tego jest, więc nie ma co budować, jest w czym wybierać na rynku. Sami wynajmujemy od Operis ze Śląska, warunki wynajmu są dobre, korzystamy z magazynowania towarów w kontrolowanych temperaturach i przeładunku.

Re: Hale magazynowe w Polsce

Post autor: korskin » 23 maja 2017, 8:23

Rozmawiajcie z nimi - solidhale.pl
Budowa hali stalowej wymaga wyłożenie dużego budżetu, ale to jest oczywiście drobna kwota w stosunku do hali murowanej.
Hale stalowe są w tym momencie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, powstają szybko, dają duże możliwości.
I coś takiego zainteresowaniem cieszy się od lat. Firmy też szukają przecież najbardziej racjonalnych wariantów, prawda?

Re: Hale magazynowe w Polsce

Post autor: sziki87 » 15 maja 2017, 12:55

Z mężem prowadzimy niewielki biznes i te wszystkie murowane hale totalnie nie odpowiadały naszym potrzebom. Przez jakiś czas wynajmowaliśmy halę pod Poznaniem, ale drogo wychodziło :( Teraz stawiamy sobie halę namiotową, niewielką, ale koszty nam się zwrócą po półtora roku, jak wyliczyliśmy. Radzę więc szukać alternatywnych rozwiązań, bo mogą przynieść finansowe korzyści. Przy okazji mała wskazówka - lepiej współpracować z polskimi firmami w tej kwestii. Polska firma Protan Elmark przykładowo zrealizowała bez opóźnień nasze zamówienie w 3 miesiące. Ale to było po tym, jak pół roku biegaliśmy za chińskim dostawcą, który niestety się nie spisał - trudny kontakt, brak zainteresowania klientem, niedokładna wycena (co chwilę dochodziły rzekomo nowe koszty). Uważajcie więc...

Re: Hale magazynowe w Polsce

Post autor: Darias » 26 kwie 2017, 10:45

A co do hali jeszcze to prefabrykacją konstrukcji stalowych czy montażem wyposażenia zajmuje się poznański Remompap. Bardzo solidna ekipa.

Re: Hale magazynowe w Polsce

Post autor: gampe » 27 mar 2017, 21:34

W każdym roku na rynku dzieje się coś innego. Czytaliśmy zapowiedzi JARTOM na 2017?
Tak naprawdę to się zgadzam - jartom.com/Raport-rynku-powierzchni-magazynowych-2017
Firmy muszą zacząć oszczędzać i szukać tańszej siły roboczej, właśnie dlatego więcej magazynów będzie powstawało daleko od miast, a bardzo blisko mniejszych miejscowości.

Na górę

cron

» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «