Promocja firmy

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Promocja firmy

Re: Promocja firmy

Post autor: Gini » 11 paź 2019, 21:13

[quote="Martyna55"]Do dnia dzisiejszego pozycjonuję stronę firmy poprzez agencje Proformat. Szczerze mówiąc, nie znam lepszej agencji na takie czynności, jestem bardzo zadowolona z efektów.[/quote]

Mi tworzyła ta agencja stronę internetową , stronę wizytówkę . bardzo fajnie doradzili, ja miałam taki ten podstawowy pakiet.

Re: Promocja firmy

Post autor: Martyna55 » 29 kwie 2019, 8:58

Do dnia dzisiejszego pozycjonuję stronę firmy poprzez agencje Proformat. Szczerze mówiąc, nie znam lepszej agencji na takie czynności, jestem bardzo zadowolona z efektów.

Re: Promocja firmy

Post autor: Kolia589 » 17 lut 2019, 21:36

Jest wiele sposobów jeśli chodzi o metode reklamy firmy. Facebook, instagram etc Dla mnie jednak świetną opcją na dotarcie do klienta okazało sie pozycjonowanie, dzięki któremu zwiększyłam sprzedaż. Zleciłam je też bardzo profesjonalnej agencji interaktywnej Proformat z Wrocławia. Stworzyli mi tez stronę internetową, która wygląda bardzo profesjonalnie i jest responsywna ;)

Re: Promocja firmy

Post autor: kora56 » 17 lut 2019, 18:14

Wszelkie ulotki, materiały firmowe jak teczki, papier firmowy, koperty - to wszystko również przyczyni się do promocji firmy i trzeba o te elementy zadbać. Ja skorzystałam w tym zakresie ze wsparcia lakman.pl/produkcja.html - zrealizowali zamówienie szybko i profesjonalnie, a właśnie na tym najbardziej mi zależało.

Re: Promocja firmy

Post autor: majkiawejlii » 15 sty 2019, 10:22

Karki świąteczne to świetny pomysł. Zwłaszcza ręcznie robione. Nie są one trudne do przygotowania. Są teraz gotowe zestawy elementów z których można przygotować takie karty. Niedawno przygotowywaliśmy fotorelację ze spotkania kobiet na którym były prezentowane wyroby z rękodzieła między innymi takie kartki. Niestety na tym forum nie zamieszczę zdjęcia ale znajdziecie je na stronie New Project z Łodzi. To agencja e-marketingowa która zajmuje się również tworzeniem stron internetowych i fotorelacjami - newproject.biz.pl .

Re: Promocja firmy

Post autor: krysia » 04 gru 2018, 7:55

dobre działania online i offline. Te pierwsze to głównie social media. Jak chodzi o promocje poza internetem to wszelkiego rodzaju gadżety i upominki dla klientów/kontrahentów dobrze wyglądają. w grudniu to wiadomo - kartki świąteczne z logo, kalendarze dla klientów. To sprawdza się najlepiej. jak nie masz pomysłu to wejdz na strone copyfestival.pl oni tam mają fajne rzeczy

Re: Promocja firmy

Post autor: Angela » 18 lip 2018, 20:47

Promocje firmy można robić na wiele różnych sposobów. U mnie akurat zadziałało pozycjonowanie przez agencję interaktywną Proformat. Mam sklep internetowy, który tez mi wcześniej stworzyli.

Re: Promocja firmy

Post autor: tyma2124 » 13 lip 2018, 21:54

Fajnie oprócz działań w online pomyśleć też o jakiejś namacalnej formie reklamy - na pewno zawsze dobrym pomsyłem będa ulotki, foldery o firmie, takie coś zawsze się przyda, a jeszcze jak jest ciekawie wykonane to juz w oógle super:) No i standardowo dobrze jet mieć gadżety reklamowe, które można wręczyć klientom w ramach upominku. ja gadżety zawsze zamawiam na videodruk.pl - mają super wybór, a co najwazniejsze - szybko i sprawnie realizują zamówienia.

Re: Promocja firmy

Post autor: qlołly » 10 maja 2018, 5:19

Pewnie jest to sprawa indywidualna, uzależniona od specyfiki działalności jaką zajmuje się konkretna firma. W jednej firmie wystarczy reklama tradycyjna, w innej można ograniczyć się do reklamy w Internecie. W przypadku naszej firmy bazujemy na reklamie tradycyjnej. Mamy oczywiście stronę internetową, ale są na niej wyłącznie informacje o lokalizacji i zakresie wykonywanych usług. Co do reklamy tradycyjnej, to oprócz szyldu wykonanego na panelu podświetlanym, drukujemy ulotki informacyjne odnośnie oferowanych przez nas usług. Wykonaliśmy również stylowe potykacze wzorowane na przedwojennych zdjęciach z ulic naszych miast. Całością zajmuje się Fabryka Reklamy w Łodzi na Piłsudskiego 143. Wykonują wszystko od projektu, po wykonanie i montaż. To istotne bo w przypadku panelu podświetlanego trzeba było go zamontować wysoko, a oni mają własny podnośnik koszowy i zgrabną ekipę, która robi to profesjonalnie.

Re: Promocja firmy

Post autor: Włodekkk » 09 maja 2018, 15:28

U mnie bardzo dobrze sprawdza się marketing smsowy. Początkowo myślałem, że to skomplikowane i drogie narzędzie, ale absolutnie tak nie jest. Używam w tym celu platformę playsms.pl, która obsługuje taką masową wysyłkę wiadomości. Udało się zbudować dużą grupę stałych i lojalnych klientów.

Na górę


» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «