Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne ?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne ?

Re: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne

Post autor: NowoczesnyUser » 23 lut 2020, 15:16

RRSO kilkaset %... Jak brałem kredyt w banku kiedyś to 18% było bardzo dużo, a tu doją ludzi na kilkaset+% RRSO... Chyba głównie desperaci to biorą.

Re: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne

Post autor: blekit5 » 22 sie 2018, 15:52

A może warto zostawić ten temat specjaliście? Moim zdaniem w ten sposób można oszczędzić sobie wielu trudność i problemów.

Re: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne

Post autor: Iwakora » 06 lut 2017, 10:02

Janek50 Czy mozesz napisać jak wyglądała wspólpraca z Abis... tzn jakie miałeś ogólnie poniesione koszty, jak długo czekałeś, na jakich warunkach otrzymałes pożyczkę (okres ratalny i oprocentowanie)? Byłabym wdzięczna za te informacje, bo zamierzam zwrócić się do nich. Chciałabym jednak miec kilka wstępnych wiadomości od tzw "praktyka' Dziękuję z góry.

Re: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne

Post autor: kajka179 » 01 lut 2017, 21:10

Na stronie partner.m2m.oferty-kredytowe.pl są zestawione oferty pożyczek pozabankowych. W większości nie pytają o dochody a pożyczki krótkoterminowe dla nowych klientów sa darmowe. Wystarczy przy ofercie kliknąć zamów i przelogować sie na daną stronę. Sama korzystam z tej strony i jestem bardzo zadowolona. Polecam :)

Re: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne

Post autor: Janek50 » 01 lut 2017, 20:43

Dlaczego piszesz takie brednie ??? Przez Abisa już nie jeden dostał pożyczkę i zapewne jest zadowolony. Ja osobiście też należę do tej grupy. Masz rację tylko co do tego, że jest płatne połączenie, z tym, że zapomniałeś dodać, że: koszt tego połączenia jest też opłatą za dodanie Twojego ogłoszenia do ich serwisu, opieka opiekuna itd, itp. Chcesz ogłoszenie za darmo daj do OLX, zniknie za 2 dni i nikt nie zadzwoni, bo się w tym nie specjalizują. Płacisz tylko i wyłącznie jak chcesz dodać swoją pierwszą ofertę. Jak spłacisz w terminie i chcesz kolejną pożyczkę, wystarczy jeden telefon do opiekuna na normalną komórkę lub nawet email i masz ofertę za friko. Parę szczegółów o których "zapomniałeś" napisać robią różnicę, co nie ???

Re: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne

Post autor: ŚWIADOMY » 19 sty 2017, 11:28

Nabierajcie się dalej, że wszystko takie wspaniałe :P Zauważcie tylko, że wszyscy ci, którzy o Abisie wypowiadają się przychylnie to anonimowi użytkownicy offline bez kont. Co w związku z tym? A to, że firma Abis sama tutaj zagląda i sama wypisuje pieśni pochwalne na swój temat :) Pamiętajcie, że gdzie za połączenia telefoniczne każą płacić dziesiątki złotych, tam mają na celu tylko wyłudzenie pieniędzy. Nie zgłaszajcie się w takie miejsca, to oszuści i naciągacze.

PS. Tyle się już o takich "firmach" mówiło, a ludzie nadal jak idioci :) No cóż, tonący brzytwy się chwyta...

Re: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne

Post autor: egi » 21 lis 2016, 17:30

Nie musisz, ja mam tak w viasms ze wpłacam jeden grosz na ich konto i niczego więcej nie musze udowadniać a ni pokazywać. Poprzez ten przelew sprawdzają moja wiarygodność i zaraz pieniądze wpływają na konto

Re: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne

Post autor: gość » 19 paź 2016, 12:30

Abis pożyczki są wedug mnie teraz najlepszą firmą, gdzie można dostać dużą pożyczke na dobrych warunkach.
Gość pisze:
> Zaświadczeń nie wymaga, ale musisz mieć stałe udokumentowane dochody.

Re: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne

Post autor: Gosia » 06 paź 2016, 23:36

Również i ja dokładam się do jak najbardziej pozytywnej opinii. Opiszę tu szczegółowo. Najpierw złożony wniosek na ich stronie i decyzja pozytywna, więc już się cieszę ;) Potem informacja na mail, że mam zadzwonić na infolinię, za 7,69 zł za minutę !??:( Duże zdziwienie, że sami do mnie nie dzwonią, ale zadzwoniłam aby się dowiedzieć o co chodzi. Wniosek złożyłam i jest to prawda, że kosztowała mnie rozmowa dokładnie 132,50. Nie mało. Ale jak się okazało było warto ;) Na początku były tylko propozycje z banków, gdzie o dziwo wcześniej nikt nie dzwonił :) Bik i Krd do tyłu, a tu jednak proszę, mogę od nich dostać, ale niestety tylko niskie kwoty, które nie pozwoliły by mi spłacić wszystkiego :( Po jakiś tygodniu dostałam maila z ofertą od prywaciarza, potem trzy kolejne na telefon. Kwoty były o wiele wyższe i na normalnych warunkach ;) Polecam Pana Mariusza. Polecił mi go mój opiekun, któremu również bardzo dziękuję za udzieloną pomoc.

Re: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne

Post autor: Roxanna » 09 wrz 2016, 10:28

Abis pożyczki to w tej chwili wg. mnie najlepiej zorganizowana firma, dzięki której naprawdę szybko i co najważniejsze tanio mogą uzyskać pożyczkę ludzie, którzy są zadłużeni w biku i innych rejestrach. Ja od dłuższego czasu starałam się o tani kredyt w banku, chciałam zrobić konsolidację i oczywiście nic, bo brak zdolności kredytowej. Szukałam długo i trafiłam na abis pożyczki pozabankowe. I ludzie wreszcie sukces;) Dostałam pieniądze, spłaciłam długi i teraz mam jedną naprawdę małą ratę. Nie taką jak reklamują banki, żeby człowieka jeszcze bardziej pogrążyć tylko realną, którą regularnie spłacam. Komornik już mi chciał sprzedać mieszkanie warte 185 000 zł za dług dla banków za 52 000 i już zanalazł się klient. Sporo by na tym wszyscy zarobili. Dzięki abisowi spłaciłam ich. Ludzie jaka to ulga ;).

Na górę


» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «