Pilnie potrzebuję pomocy finansowej

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Pilnie potrzebuję pomocy finansowej

Re: Pilnie potrzebuję pomocy finansowej

Post autor: Alicja » 27 kwie 2019, 10:06

Podpisuję się pod pozostałymi postami - pomoc rzeczywiście znajdziesz w firmie MK-Finanse, to na pewno się uda!

Re: Pilnie potrzebuję pomocy finansowej

Post autor: KuterMan » 20 kwie 2019, 17:49

Myślę, że dobrze jest postawić na rozsądnych ludzi i tutaj prym wiodą wg mnie specjaliści z mk-finanse. Naprawde windykacje mają w małym palcu.

Re: Pilnie potrzebuję pomocy finansowej

Post autor: filla » 15 kwie 2019, 20:36

moze warto poszukac sobie dobrej pracy :) Ogarnij sobie fajne cv (teraz sa kreatory takie jak szybkiecv) i powsylaj, na pewno ktos sie odezwie :)

Re: Pilnie potrzebuję pomocy finansowej

Post autor: piter » 11 lut 2019, 21:51

Witam. Wpadłem w spiralę zadłużenia . Jestem strażakiem na emeryturze i pracuje , ale brakuje na spłatę zobowiązań i na życie . Mam prośbę o każdą pomoc finansową .
Podaję nr . konta 30 7999 9995 0650 7150 6004 0001 za pomoc z góry dziękuję . Pytania o szczegóły odpowiem na adres poczty elektronicznej .

Re: Pilnie potrzebuję pomocy finansowej

Post autor: Renata » 29 gru 2018, 18:11

Co jak co, ale w Polsce w wielu branżach niestety jest olbrzymi problem ze spłatami długów. Mnie to oczywiście bardzo denerwuje dlatego ostatnio postanowiłam pokazać co potrafi wściekła kobieta i po pomoc zgłosiłam się do windykatorów z MK-Finanse! Oni pomoga mi zrobić porządek.

Re: Pilnie potrzebuję pomocy finansowej

Post autor: Linguini91 » 12 cze 2018, 10:11

Wielkie dzięki za sprawdzone porady, z całą pewnością przydadza mi się one ;)

Re: Pilnie potrzebuję pomocy finansowej

Post autor: Olek » 22 maja 2018, 7:56

Jak tak czytam, że ludzie na spłacenie długów biorą pożyczki, to sobie myślę, że zaraz wpadną w kolejne długi i kolejne i kolejne... W czasach, gdy windykatorzy idą na ręke (np. Best oddaje 5% długu) nie ma co samemu tworzyć kuli śnieżnej, tylko dogadać się z nimi i miec z głowy, a nie jeszcze większe problemy

Re: Pilnie potrzebuję pomocy finansowej

Post autor: Pawcio » 12 lut 2018, 5:03

Jeśli macie sprawy u windykatorów, to naprawdę nie trzeba panikować i błagać o kolejne pożyczki. Z tego można w jeszcze gorsze problemy finansowe wpaść, a tak jak windykacja jakaś ma, to mogą uciąć część długu, np. Best tak robi. Można? Można. Tylko trzeba chcieć i spróbować, a nie tylko siedzieć i czekać, aż sprawa się sama rozwiąże.

Re: Pilnie potrzebuję pomocy finansowej

Post autor: Zrospaczona » 11 sie 2017, 13:17

Witam. Ja i mój chłopak mamy przeszło 30.000 tysięcy długów. Do tej pory jakoś wiązaliśmy koniec z końcem lecz teraz jest coraz gorzej. Zawsze marzyłam o rodzinie i moje marzenie wkrótce się spełni. Spodziewamy się dziecka. Niestety radość psuje fakt o długach. Nie wyobrażam sobie oddać dziecka ani też tego aby mi zabrano. Mój chłopak jest niepełnosprawny i jakieś 2 miesiące temu stwierdzono u niego padaczke. Nie wiem jak sobie poradzimy po narodzinach dziecka z długami. Nigdy nikogo o pomoc nie prosiłam zawsze starałam się rozwiązać sama problemy lecz teraz wręcz BŁAGAM O POMOC. Byłabym wdzieczna za każdą złotówke przelana na to konto 39156000132003182790000001

Re: Pilnie potrzebuję pomocy finansowej

Post autor: alicja » 18 lut 2017, 14:41

Witam serdrcznie wszystkich.Mam bardzo poważny problem.Niedługo mogą zlicytowac moje mieszkanie nie będę miała gdzie się podziać.Po krótce wzięliśmy kredyt hipoteczny caly czad byl spłacany do czasu kiedy zostałam bez pracy te wpłaty były wplacane ale nie w całości.I zaczęły się problemy zostało wszczęte postępowanie egzekucyjne.Pisalam pisma do banku o zawieszenie postępowania ale bank dał negatywna odpowiedź.WBanku powiedzieli że.muszę wpłacić 50 ,tyś żeby zawiesić postepowanie egzekucyjne.Jak wpłace to nie strace dachu.nad.głową.Prosze pomóżcie jestem bez siły.

Na górę

cron

» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «