Budowa hali stalowej

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Budowa hali stalowej

Re: Budowa hali stalowej

Post autor: Tomasz » 30 sty 2020, 21:41

Jak najbardziej. Hala przede wszystkim musi być odporna na czynniki atmosferyczne też warto w tym celu wykorzystać płyty warstwowe z buildnowonline.com . Raz że mają bardzo długą żywotność, z reguł nie trzeba ich w ogóle konserwować ewentualnie oczyszczać, to jeszcze posiadają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła przez co dobrze izolują

Re: Budowa hali stalowej

Post autor: kamarski » 29 sty 2020, 20:19

budowa to wyzwanie też trzeba patrzeć na materiały które starczą na długie lata

Re: Budowa hali stalowej

Post autor: Lecki » 06 cze 2019, 10:18

Hej. Co prawda nie na stalowej hali, ale "zwykłej" pracuje. no ale chce dać znać, że mogę zasugerować TDC jeśli chodzi o BHP zapotrzebowanie i oznakowanie.

Re: Budowa hali stalowej

Post autor: Darion » 26 kwie 2019, 21:17

Polecałbym się zaprzyjaźnić z firmą zajmująca się techniczną obsługą maszyn i smarowaniem centralnym - Gacol nie ma sobie równych.

Re: Budowa hali stalowej

Post autor: majka092 » 15 kwie 2019, 11:36

Na hali ważne będzie przygotowanie odpowiedniej instalacji elektryczne, elektroizolacji itp. Wówczas dobrze mieć kontakt do el-drut.com.pl i z nimi w tym zakresie współpracować, bo dostarczają naprawdę solidne i dobrej klasy przewody. Tutaj bezpieczeństwo odgrywa pierwszoplanową rolę, daltego grunt to zaopatrzyć się w przewody u dobrego producenta.

Re: Budowa hali stalowej

Post autor: miska4 » 14 kwie 2019, 20:25

Myślę, że warto od razu pomyslec o panelach słonecznych. Zobaczcie sobie na sklep oze-shop, mają tam bardzo spoko oferty

Re: Budowa hali stalowej

Post autor: kilof472 » 10 kwie 2019, 19:57

No zawsze budowa to nie lada wyzwanie! Podobnie jak później urządzanie takiej hali i wyposażanie jest w odpowiednie maszyny, sprzęty itp.
Jeśli juz i ten etap przejdziecie, to poświęćcie chwilkę na wybór dobrych czujników i sterowników do maszyn. Pomogą wam je dobrac specjaliści z pgsystems.pl/oferta.html.

Re: Budowa hali stalowej

Post autor: Look » 01 mar 2019, 6:06

Wykonanie niektórych prac związanych z budową hali jest dość trudne, więc raczej nie sposób obyć się tutaj bez odpowiedniej pomocy. Wydaje mi się, że z przygotowaniem działki budowlanej może pomóc firma Tor-Bud. Mają dostęp do solidnego sprzętu, który na pewno się przyda. :)

Re: Budowa hali stalowej

Post autor: gosc475 » 28 lut 2019, 12:55

Gdybyście w ramach wyposażania hali planowali zakup kabiny malarskiej, to bardzo poleca tego producenta zugilprojekt.pl/. Mają solidne i trwałe rozwiązania, zaufało już im naprawdę wiele firm, dzięki czemu od wielu lat ciesza sie wysoką renomą.

Re: Budowa hali stalowej

Post autor: Joan74 » 28 lut 2019, 12:16

Wykonanie i montaż konstrukcji stalowych można spokojnie zlecić do inter-tech.net.pl. Dla specjalistów, których zatrudniają żadne wyzwanie nie jest nie do pokonania. Dodatkowo zapewniają także rozwiązania z zakresu automatyzacji przemysłowej.

Na górę

cron

» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «