Czyszczenie skór w Szczecinie - kanapy narożniki fotele

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Czyszczenie skór w Szczecinie - kanapy narożniki fotele

Re: Czyszczenie skór w Szczecinie - kanapy narożniki fotele

Post autor: BMW » 03 maja 2018, 12:50

Czy ktoś z Was zlecał im może czyszczenie i renowację foteli skórzanych w samochodzie ? Kupiłem okazyjnie furę w idealnym stanie, ale ponieważ jestem perfekcjonistą, to chciałbym, żeby wyglądała jak nówka. Trzeba ciutkę dopracować siedzenia.

Re: Czyszczenie skór w Szczecinie - kanapy narożniki fotele

Post autor: Karolina » 18 mar 2016, 13:23

Zamówiłam ich do mojego narożnika z alcantary na piątek i zobaczymy czy sobie z nim poradzą. To ładna pomarańczowa kanapa, ale ma już kilka lat więc zdecydowałąm się na to żeby ją odświeżyć. Mam nadzieję, że będę zadowolona z efektu czyszczenia a jesli tak to mam jeszcze w salonie 2 skórzane fotele i także zlecę czyszczenie bo może nie są jeszcze tragiczne, ale chcę żeby były zadbane i nawilżone bo skóra na nich zaczyna być już poważnie wysuszona.

Re: Czyszczenie skór w Szczecinie - kanapy narożniki fotele

Post autor: marian » 01 gru 2015, 11:26

Znam ta firmę dość dobrze bo w lato wyprali mi ładnie moje volvo v50 z jasną tapicerką. To była poprawka po jakiś paprakach i trzeba przyznać że w czystko się z tym ładnie uwinęli i do dziś jestem zadowolony z efektu ich prania. Ich myjnia parowa jest w Szczecinie przy ul. Wernyhory 17 na lewo od kebaba :) Na nastepny poniedziałek umówiłem sie , że przyjada wyprac u mnie w domu naroznik z jasnej alkantary i mam nadzieję, że także dadzą sobie radę .

Re: Czyszczenie skór w Szczecinie - kanapy narożniki fotele

Post autor: donata » 01 gru 2015, 9:43

Ja niedawno zamówiłam do domu pana ze strony czystko.pl i przyjechał i w dwie godziny wyczyścił mi idealnie dość mocno zabrudzoną kanapę. Kiedyś mąż szorował ją chyba z 4 godziny i tak ładnie jak ten fachowiec nie doczyścił. Dodam, że skóra była dość mocno zabrudzona bo lubimy chodzić w dżinsach i były niebieskie ślady. Póki co jestem bardzo zadowolona z efektu i polecam wszystkim firmę czystko.pl. Znalazłam ich w internecie i się nie zawiodłam. Na weekend chcę wstawić do nich moje bmw żeby mi ładnie wyczyścili cały środek bo mają myjnie parową a to podobno najlepiej czyści wszystko.

Czyszczenie skór w Szczecinie - kanapy narożniki fotele

Post autor: magik » 01 gru 2015, 9:22

Niech mi ktoś powie gdzie można najlepiej zlecić komuś wyczyszczenie skórzanego kompletu wypoczynkowego w Szczecinie? Mam narożnik, kanapę i 2 fotele skórzane i chcę o nie zadbać bo troszkę się już przez 5 lat zabrudziły, a samemu nie chcę tego robić żeby nie zniszczyć tapicerki. Widziałem, że w hipermarketach sprzedają jakies różne środki do czyszczenia skóry, ale jak taki kupiłem i się godzinkę naszorowałem to mi się odechciało :) Szukam solidnej firmy lub po prostu kogoś kto przyjedzie do domu klienta poza centrum Szczecina i dokładnie mi jasne skóry wyczyści , zaimpregnuje i nawilży żeby znowu wyglądały jak nowe.

Na górę


» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «