Jaka reklama lepsza?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Jaka reklama lepsza?

Re: Jaka reklama lepsza?

Post autor: Michał75 » 21 mar 2019, 16:38

Widzę, ze nie jestem jedyną osobą, która korzystała z ich usług. A właściwie nadal korzysta ;) Jestem bardzo zadowolony z kontaktu z prowadzącymi projekt i z profejsonalnego doradztwa. Proformat, tworzył mi też stronę, która super wygląda i też zarabia ;)

Re: Jaka reklama lepsza?

Post autor: Emalienka12 » 15 lut 2019, 17:19

Ktoś tutaj pisał na temat targów. Mój kuzyn w Niemczech mający swoją firmę w ten sposób robi, ze jeżdża na targi. I prawdą jest, ze różne firmy, różne reklamy;) ja jednych zadziała facebook a na innych pozycjonowanie. Na moją firmę a dokładniej sklep internetowy zadziałało pozycjonowanie, które powierzyłam bardzo profesjonalnej agencji Proformat z Wrocławia. Nigdzie, ale to nigdzie nie widziałam takiego profesjonalizmu jak tutaj.

Re: Jaka reklama lepsza?

Post autor: konir7 » 20 sty 2019, 21:43

Różne biznesy potrzebują różnych reklam:) U jednych lepiej się sprawdzi działanie w internecie, a u innych coś w offline. Uważam,zę coś co jest niezbędnego, co powinna mieć każda firma, to ulotka o firmie. Poglądowo o ofercie , branży itp. Ja całkiem niedawno robiląm włąśnie takie ulotki, bo potrzebowałam na szybki i drukowałam je w reprograf.com.pl, bardzo sprawnie to poszło.

Re: Jaka reklama lepsza?

Post autor: karol Plok » 15 sty 2019, 22:56

Trudno jednoznacznie powiedzieć jaki typ reklamy będzie lepszy. Najważniejsze, aby reklama byla dobrze dobrana do potrzeb firmy, dostosowana do naszych docelowych odbiorców. U mnie np. sprawdziło się przygotowanie ładnych materialów POS, przede wszystkim opakowań do moich produktów (tutaj ogromne dzięki dla firmy lakman.pl, która stanęła na wysokości zadania i przygotowała cudowne opakowania!), ludzie kupują wzrokiem:) Z kolei jeśli ktos prowadzi e-commerce, to dużo lepiej sprawdzi się reklama AdWords... To wszystko jest bardzo zależne od typu biznesu i ludzi, do których chcemy dotrzeć.

Re: Jaka reklama lepsza?

Post autor: kasia olpol » 15 sty 2019, 22:53

Sporo firm decyduje sie na wystąpienie na różnego rodzaju targach branżowych, to bardzo dobry sposob na szybka promocję do większej publiki. Trzeba się tylko dobrze zaprezentować, a w tym może pomóc art-co.com.pl/ :) Poza tym, dobrze jest wystepowac na konferencjach czy różnego rodzaju meet-upach.

Re: Jaka reklama lepsza?

Post autor: dariakrakowiak » 17 gru 2018, 10:16

Pozycjonowanie jest naprawdę skuteczne - zdecydowanie warto w nie zainwestować. Ja korzystam z usług agencji SEM7 - przed rozpoczęciem współpracy z nimi nie miałem tak wielu klientów, jak teraz :) Są bardzo skuteczni, w dodatku świetnie rozumieją potrzeby klienta i dokładają wszelkich starań, aby pomóc mu zrealizować konkretne cele biznesowe.

Re: Jaka reklama lepsza?

Post autor: monia934 » 16 gru 2018, 21:26

Moim zdaniem zawsze fajnym pomysłem na reklamę będzie przygotowanie jakiegoś ciekawego gadżetu reklamowego:) Teraz mamy okres świąteczny, więc tym bardziej można zaszalec, przygotowac dla naszych klientów/kontrahentów jakieś atrakcyjne upominki. Polecam wybrac coś z ofety videodruk.pl/ - mają szybkie terminy realizacji i bardzo atrakcyjne ceny!

Re: Jaka reklama lepsza?

Post autor: Katrina » 04 gru 2018, 7:42

teraz idą święta, więc kartki świąteczne z logo się sprawdzą. Ja zawsze zamawiam takie rzeczy w copypoint z Gniezna.

Re: Jaka reklama lepsza?

Post autor: gait5 » 22 paź 2018, 21:01

Różne rodzaje reklam różnie się sprawdzają w zależności od typu biznesu, jaki się prowadzi:) Ja mam małą cukiernię i mi bardzo pomagają w promocji materiały POS. Opakowania do słodkości, ładnie i ciekawie zaprojektowane przez lakman.pl potrafią zdziałać cuda:)

Re: Jaka reklama lepsza?

Post autor: Michalina.ru » 17 paź 2018, 10:06

Oczywiście, że łączone formy promocji sa najlepsze, bo przeciez z pewnością wiąże się to z większa ilością potencjalnych odbiorców. Jeżeli chodzi o reklamę to zawsze trzeba wykorzystawuac wszystkie możliwe formy dotarcia do ludzi (mówię z własnego ddoświadczenia).

Na górę

cron

» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «