Wyjazd na wakacje a pies

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Wyjazd na wakacje a pies

Re: Wyjazd na wakacje a pies

Post autor: agneta9387 » 22 sty 2019, 19:05

Dla osób, które nie chcą się z psem czy kotem rozstawać na czas wakacyjnego urlopu, bardzo polecam ten środek mypupillo.pl/stres-i-lokomocja/ :) Jeśli podróż jest dla waszych pupili stresem, to ten środek rozwiąże ten problem, załagodzi stres i zapewni Waszemu zwierzakowi komfort psychiczny!

Re: Wyjazd na wakacje a pies

Post autor: ania3833 » 22 sty 2019, 18:29

Ja sobie nie wyobrażam nie zabrac mojego psiaka na wakacje, nie mam też za bardzo z kim go zostawić, dlatego staram się zawsze wybrac taki wakacyjny kierunek, aby dało się do zabrać:) Nie jest to takie trudne!

Re: Wyjazd na wakacje a pies

Post autor: lexia » 11 lis 2017, 23:55

gretta pisze:Ja w tym roku byłam na wakacjach w Chorwacji. Psiaka zabrałam, bo ciężko znosi rozstania, wysłanie go do psiego hotelu nie wchodzi w grę. Zdecydowałam się go wziąć ze sobą. Znalazłam na Bookaparcie kwaterę akceptującą zwierzaki, przygotowałam go odpowiednio do podróży i poszło całkiem gładko.

To akurat całkiem dobre rozwiązanie.

Re: Wyjazd na wakacje a pies

Post autor: Karmen » 24 paź 2017, 13:03

ja mam spoko bo zostawiam psiaka u rodziców. żal by mi było chyba gdzies u obcych. no i też ja zawsze poluje na opcje last minute, więc cieżko y mi było pewne tak syzbko znaleźć inne lokum dla pupila. w tym roku tak samo, lece w poniedziałek a dopiero dziś kupiłam. W Itace mają jeszcze super oferty last minute, to trzeba skorzystac :)

Re: Wyjazd na wakacje a pies

Post autor: Kitty » 04 paź 2017, 13:47

[quote="gretta"]Ja w tym roku byłam na wakacjach w Chorwacji. Psiaka zabrałam, bo ciężko znosi rozstania, wysłanie go do psiego hotelu nie wchodzi w grę. Zdecydowałam się go wziąć ze sobą. Znalazłam na Bookaparcie kwaterę akceptującą zwierzaki, przygotowałam go odpowiednio do podróży i poszło całkiem gładko.[/quote]
A który apartament wtedy rezerwowałaś?

Re: Wyjazd na wakacje a pies

Post autor: gretta » 18 wrz 2017, 21:26

Ja w tym roku byłam na wakacjach w Chorwacji. Psiaka zabrałam, bo ciężko znosi rozstania, wysłanie go do psiego hotelu nie wchodzi w grę. Zdecydowałam się go wziąć ze sobą. Znalazłam na Bookaparcie kwaterę akceptującą zwierzaki, przygotowałam go odpowiednio do podróży i poszło całkiem gładko.

Re: Wyjazd na wakacje a pies

Post autor: natali » 07 wrz 2017, 13:52

Jestem zwolenniczką zabierania psów na wakacje, ale bywają sytuacje jak niespodziewany wyjazd, że nie bardzo wiadomo gdzie i z kim zostawić pupila. Oddalam pieska na trzy dni do hotelu i byłam mile zaskoczona obsługą. Pies miał problemy z sierścią i musiał dostawać vetoskin z vetexpert. Nie robiono z tego żadnej afery i podawano preparat dzięki czemu kuracja nie została przerwana.

Re: Wyjazd na wakacje a pies

Post autor: lorraine » 21 lip 2017, 14:58

[quote="renia"]my psiaka w tym roku bierzemy ze sobą, znaleźliśmy na bookaparcie fajny apartament przyjazny zwierzętom :)[/quote]
Dzięki za ten Bookapart, akurat znalazłam tam apartament dla siebie i mojego psa.

Re: Wyjazd na wakacje a pies

Post autor: 123456 » 26 cze 2017, 10:45

Ja akurat miałam problem z kotem w tym roku, na szczęście zostawiłam kota w dobrych rękach- w hoteli zaprzyjaźnionym - kocie-sprawki.pl i wiem, ze był pod znakomitą opieką!

Re: Wyjazd na wakacje a pies

Post autor: renia » 25 cze 2017, 16:08

my psiaka w tym roku bierzemy ze sobą, znaleźliśmy na bookaparcie fajny apartament przyjazny zwierzętom :)

Na górę

cron

» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «