Własny biznes

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Własny biznes

Re: Własny biznes

Post autor: sówka » 09 lut 2020, 19:42

Prowadzę swój biznes od kilku lat i wyniki cały czas rosną w górę. Już sporo się u nas i ogólnie na rynku działo, ale cały czas mamy tę samą kadrę z której jestem naprawdę zadowolona. Ale też żeby nie było to ich nagradzam i doceniam, jakiś czas temu wykupiłam pakiety medyczne w medicover dla nich. Nawet nie wiedziałam, że to takie niewielkie koszty tego są.

Re: Własny biznes

Post autor: leeloo » 14 sty 2020, 9:41

Pomału zaczynam realizować swoje marzenia o własnej jadłodajni. Ma to być taki bar mleczy oczywiście z domowymi obiadkami. Z wykształcenia jestem po szkole gastronomicznej, więc pojęcie o gotowaniu mam. Czas trochę nagli, bo na wiosnę chciałbym już lokal otworzyć. Miejsce lokalu mam bardzo dobre, menu też już ustalone pozostaje mi tylko zakup odpowiedniego sprzętu i wyposażenia kuchni. Przeglądając internetowe sklepy z wyposażeniem do gastronomi najbardziej zainteresował mnie sklep Multi Gastro (multigastro.pl) Znajduję w nim wszystko - zarówno podstawowe przedmioty jak też zaawansowane urządzenia i ceny są niewygórowane. Czy ktoś może zaopatrywał się w tym sklepie? Myślę o pozostaniu przy nim, ale chciałabym też poznać opinię innych klientów.

Re: Własny biznes

Post autor: Denis31 » 07 maja 2019, 15:46

Można też zainwestować w biznes i nauczyć się go od podstaw z pomocą znanej marki Cuk która umożliwia otwarcie placówki franczyzowej i współpracę pod logo Cuk

Re: Własny biznes

Post autor: GlamourBoy » 26 kwie 2019, 21:04

Wydaje mi się, że jak szukasz pomysłu na coś konkretnego, ale niewymagającego olbrzymiego wkładu własnego to sprawdzić sie może franczyza. Dokształcić polecam się tutaj: multiserwis-24.pl/

Re: Własny biznes

Post autor: dorotaTak938 » 15 kwie 2019, 11:41

Jeśli chodzi o opakowania, to jeśli chcesz się dobrze wpisać w obecny trend na bycie eko, to skorzystaj z oferty ekopak.pl. Oni produkują różne, różniste opakowania z tektury falistej i litej. Są w 100% ekologiczni, a korystając z ich usług i o wizerunek swojej firmy dobrze zadbacie :)

Re: Własny biznes

Post autor: karat857 » 10 kwie 2019, 20:04

Czy to będzie franczyza, czy zdecydujecie sie na zakup własnego lokalu i otwarcie knajpy czy sklepu z ciuchami, jedno jest pewne - podstawą będzie odpowiednio dobrana do odbiorców reklama. Jeśli na ten temat nie macie pojęcia, to zwróćcie sie po pomoc do lakman.pl/. Bez wątpienia pomoga w produkcji materiałów reklamowych takich jak ulotki, opakowania, standy reklamowe itp.

Re: Własny biznes

Post autor: Adam25 » 10 kwie 2019, 12:38

Mnie ciekawi franczyza z Cuk. Dobre warunki współpracy, niski wkład własny, można prowadzić placówkę franczyzową albo punkt partnerski.

Re: Własny biznes

Post autor: kola » 28 mar 2019, 10:52

W każdym biznesie powinno się odpowiednio zadbać o swoją załogę. Chodzi o atmosferę ale i także o różne benefity. Pakiety w prywatnej placówce będą na pewno jednym z takich, sama mam właśnie w medicover i nawet nie wiecie jak to fajnie umawiać się do lekarza i nie czekać kilku miesięcy. No i w pracy nie trzeba brać całego dnia wolnego jak mamy wizytę, bo umawiamy się przez portal pacjenta na konkretny dzień no i godzinę

Re: Własny biznes

Post autor: Adam39 » 16 lut 2019, 11:09

Jest sporo możliwości na dobry biznes. A franczyzobiorcy nie muszą więc martwić się o reklamę. Wystarczy, że masz za partnera biznesowego znaną markę jak Cuk. Dużym atutem jest także to, że otrzymuje się dostęp do oferty największych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Nie musisz mieć nawet doświadczenia, zdobywasz je ucząc się na początku na szkoleniach. cuk.pl/wspolpraca/wspolpracuj-z-cuk-ubezpieczenia/otworz-placowke

Re: Własny biznes

Post autor: ulae » 03 lut 2019, 22:41

Marzę o tym, żeby kiedyś założyć własny biznes ale narazie chce zdobyc pierwsze doswiadczenia w zawodzie. Jak narazie bede wysyłac cv, które zrobilam sobie w bardzo fajnym kreatorze - szybkiecv :)

Na górę


» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «