Inwestycja w firmę

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Inwestycja w firmę

Re: Inwestycja w firmę

Post autor: Edytag » 24 maja 2020, 19:54

Prawda jest taka, że najlepsza inwestycja jest inwestycja w siebie ;) I tyle ;) Polecam też jeszcze takie rzeczy jak pozycjonowanie ;) Zadbałabym tez jeszcze o coś takiego jak identyfikację wizualną. Fajnie by tez było wybrać jakąś dobra agencję, jak np Proformat z Wrocławia.

Re: Inwestycja w firmę

Post autor: artek » 16 gru 2019, 7:57

Firmy już działające mogą rozwinąć się inwestując w nowe produkty, a Cuk proponuje otwarcie punktu partnerskiego w którym można połączyć swój dotychczasowy biznes z nowymi produktami z branży ubezpieczeń.

Re: Inwestycja w firmę

Post autor: Lemur » 10 sie 2019, 19:31

Ciekaw jestem np. co myślicie w ogóle o organizowaniu środków do rozpoczęcia inwestycji deweloperskich. Ja sam jestem po podpisaniu umowy z firmą Financial home. Chyba metoda, o której mówi się mało, bo dominującymi graczami na rynku polskim są banki. A tutaj - prosta umowa zastawienia nieruchomości, wystarczająca na pokrycie pierwszych kosztów nowej inwestycji (no zresztą takie jest założenie, mam zdążyć wybudować 10%). Co myślicie o takich rozwiązaniach? Może jakiś osobny wpis?

Re: Inwestycja w firmę

Post autor: fable » 23 lip 2019, 22:46

firmą trzeba umieć zarządzać. Warto zadbać o dobrą, klarowną stronę internetową, taką jak na /naczynia.olkusz.pl/kawiarki lub na toys4boys.pl/13-prezent-na-urodziny
Polecam też ten tekst freshmail.pl/blog/skuteczna-reklama-i-marketing-internetowy-kompletne-vademecum-dla-firm/

Re: Inwestycja w firmę

Post autor: Ilena » 28 cze 2019, 23:18

Ja osobiście postanowiłam ostatnio wejsć w coś dużo bardziej "oryginalnego". Trafiłam na stronę takiego gospodarstwa Romańscy i kupiłam od nich w hurcie sadzonki borówki amerykańskiej. Wydaje mi się, że można spokojnie zrobić na tym interes jeśli tylko ma się kawałek ziemi.

Re: Inwestycja w firmę

Post autor: Kriss » 07 maja 2019, 15:53

Pomysł z franczyzą niezły pod warunkiem, że zainwestujesz w mocnego partnera biznesowego. Cuk proponuje sprzedaż ubezpieczeń pod swoją marką na ciekawych warunkach.

Re: Inwestycja w firmę

Post autor: Melodius » 06 lip 2018, 15:50

Na tym się nie znam, jeśli chodzi natomiast o rozwój firmy i inwestowanie we własny biznes, to jestem jak najbardziej na tak. Wtedy firma rośnie w silę i przynosi więcej pieniędzy. Ja zajmuję sie wynajmem miejsc noclegowych nad morzem i postanowiłem kupić jeszcze jeden apatament. Mój wybór padł na apartament Lubicz w miejscowości Rowy. Uważam, że była to świetna inwestycja.

Inwestycja w firmę

Post autor: Corvinus » 05 lis 2017, 2:27

Dzień dobry.

Chciałem się zapytać, czy znacie może jakieś fundusze private equity w Polsce jak np. Avallon? Szukam z kilkoma osobami z kadry menedżerskiej dawnej firmy opcji na wykup jakiejś podupadającej spółki/firmy i doinwestowania z pomocą jakiegoś podmiotu. Będę wdzięczny za wymienienie nazw funduszy zajmujących się transakcjami MBI, jeśli ktoś zna takie.

Pozdrawiam!

Na górę


» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «