Własny biznes

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Własny biznes

Re: Własny biznes

Post autor: jagodzianka87 » 25 wrz 2020, 14:15

Pandemia pokazała chyba że jednak bezpieczniej umowę mieć o pracę gdzieś

Re: Własny biznes

Post autor: albin » 05 sie 2020, 8:44

Przede wszystkim przy otwarciu nowego biznesu może przydać Ci się konsultacja z radcą prawnym, z którym wyjaśnicie obie wszelkie umowy, kruczki prawne, tak abyś wiedział, na czy stoisz. Od siebie mogę polecić bardzo dobrą kancelarię Kłodziński w Warszawie, sam korzystałem i ich usług.

Re: Własny biznes

Post autor: Gość » 04 sie 2020, 12:37

Kiedy zaczynasz rozkręcać nowy biznes musisz pomyśleć o wielu ważnych sprawach i zaplanować odpowiednio przyszłe działania. Każde z nich może być istotne dla Twoich przyszłych wpływów i przyszłości całej firmy. W początkowej fazie rozwoju warto pomyśleć też o tym, jak zabezpieczyć cały majątek przedsiębiorstwa. Dobrym pomysłem są ubezpieczenia firm, które dają wiele możliwości zabezpieczenia całego majątku i odzyskania utraconych pieniędzy po kryzysie wywołanym przez przypadkowe zdarzenie. Wszystko co chcesz wiedzieć jest na stronie Cuk.

Re: Własny biznes

Post autor: sówka » 09 lut 2020, 19:42

Prowadzę swój biznes od kilku lat i wyniki cały czas rosną w górę. Już sporo się u nas i ogólnie na rynku działo, ale cały czas mamy tę samą kadrę z której jestem naprawdę zadowolona. Ale też żeby nie było to ich nagradzam i doceniam, jakiś czas temu wykupiłam pakiety medyczne w medicover dla nich. Nawet nie wiedziałam, że to takie niewielkie koszty tego są.

Re: Własny biznes

Post autor: leeloo » 14 sty 2020, 9:41

Pomału zaczynam realizować swoje marzenia o własnej jadłodajni. Ma to być taki bar mleczy oczywiście z domowymi obiadkami. Z wykształcenia jestem po szkole gastronomicznej, więc pojęcie o gotowaniu mam. Czas trochę nagli, bo na wiosnę chciałbym już lokal otworzyć. Miejsce lokalu mam bardzo dobre, menu też już ustalone pozostaje mi tylko zakup odpowiedniego sprzętu i wyposażenia kuchni. Przeglądając internetowe sklepy z wyposażeniem do gastronomi najbardziej zainteresował mnie sklep Multi Gastro (multigastro.pl) Znajduję w nim wszystko - zarówno podstawowe przedmioty jak też zaawansowane urządzenia i ceny są niewygórowane. Czy ktoś może zaopatrywał się w tym sklepie? Myślę o pozostaniu przy nim, ale chciałabym też poznać opinię innych klientów.

Re: Własny biznes

Post autor: Denis31 » 07 maja 2019, 15:46

Można też zainwestować w biznes i nauczyć się go od podstaw z pomocą znanej marki Cuk która umożliwia otwarcie placówki franczyzowej i współpracę pod logo Cuk

Re: Własny biznes

Post autor: GlamourBoy » 26 kwie 2019, 21:04

Wydaje mi się, że jak szukasz pomysłu na coś konkretnego, ale niewymagającego olbrzymiego wkładu własnego to sprawdzić sie może franczyza. Dokształcić polecam się tutaj: multiserwis-24.pl/

Re: Własny biznes

Post autor: dorotaTak938 » 15 kwie 2019, 11:41

Jeśli chodzi o opakowania, to jeśli chcesz się dobrze wpisać w obecny trend na bycie eko, to skorzystaj z oferty ekopak.pl. Oni produkują różne, różniste opakowania z tektury falistej i litej. Są w 100% ekologiczni, a korystając z ich usług i o wizerunek swojej firmy dobrze zadbacie :)

Re: Własny biznes

Post autor: karat857 » 10 kwie 2019, 20:04

Czy to będzie franczyza, czy zdecydujecie sie na zakup własnego lokalu i otwarcie knajpy czy sklepu z ciuchami, jedno jest pewne - podstawą będzie odpowiednio dobrana do odbiorców reklama. Jeśli na ten temat nie macie pojęcia, to zwróćcie sie po pomoc do lakman.pl/. Bez wątpienia pomoga w produkcji materiałów reklamowych takich jak ulotki, opakowania, standy reklamowe itp.

Re: Własny biznes

Post autor: Adam25 » 10 kwie 2019, 12:38

Mnie ciekawi franczyza z Cuk. Dobre warunki współpracy, niski wkład własny, można prowadzić placówkę franczyzową albo punkt partnerski.

Na górę

cron

» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «