Co z niektórymi Wyklętymi? Pytanie.

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Co z niektórymi Wyklętymi? Pytanie.

Re: Co z niektórymi Wyklętymi? Pytanie.

Post autor: Totawka » 13 sie 2018, 16:10

Wyklęci to najglupszy pomysł ever. Zamiast po prostu oddac pamięć konkretnym grupom partyzanckim wrzucilo sie ich do jednego wora ze zwyklymi bandytami i mordercami cywilów jak Łupaszko chociazby.

Re: Co z niektórymi Wyklętymi? Pytanie.

Post autor: Astronom » 20 kwie 2018, 8:01

Chyba nikt się tym za bardzo nie interesuje. Albo specjalnie są takie tematy pomijane szeroko. Warto bardziej świętować takie rocznice niż te medialne. Tak samo jak powstają filmy raczej o Holocauście np. "Sobibór" niż o zakazanych bohaterach.

Co z niektórymi Wyklętymi? Pytanie.

Post autor: Domin1978 » 24 lut 2017, 9:25

Dzień dobry wszystkim.

Wkrótce (1 marca ) obchodzimy dzień pamięci Żołnierzy Wyklętych. Ja piszę regularnie bloga o tematyce politycznej i wkrótce mam zamiar napisać notkę poświęconą świętu i wydarzeniom tamtych dni. Dlatego właśnie mam pytanie odnośnie obchodów tego święta.

Jakie jest Wasze zdaniem na temat uczczenia pamięci Żołnierzy Wyklętych jako ogółu? Czy Waszym zdaniem wszystkich Wyklętych powinno się czcić bez wyjątku? Czy są tacy, którzy zasługują na potępienie? Mam na myśli na przykład czyny dokonane przez oddziały kierowane przez Romualda Rajsa. Przypominam, że on został oskarżony o wymordowanie / spalenie żywcem mieszkańców wsi . Zostało to potwierdzone także przez IPN. Czy wogóle wierzycie w tego typu haniebne historie?

Chciałem zapytać jak wy to widzicie i czy Wam to robi jakąś różnicę. Pytam , bo potrzebuję informacji żeby napisać porządnego posta na blogu. Za wszelkie sugestie z góry dzięki. Pozdrawiam.

Na górę

cron

» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «