Wasze sposoby na relaks

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Wasze sposoby na relaks

Re: Wasze sposoby na relaks

Post autor: Kanto » 29 kwie 2020, 22:29

Do niedawna największym sposobem na relaks było wyjście do teatru, no ale wiadomo jak jest teraz. Czekam tylko na otwarcie teatrów, bo na pewno pójdę do Rampy. Miałam wykupione bilety na spektakl, niestety przez sytuację został odwołany. Oczywiście dostałam zwrot pieniędzy :)

Re: Wasze sposoby na relaks

Post autor: zenos » 24 kwie 2020, 21:00

Lubię prace w ogrodzie, to mnie bardzo uspokaja i mogę oderwać się od problemów. Teraz odświeżamy trawnik, stary już wyglądął tragicznie więc postanowiliśmy kupić wertykulator. Postawilimy na akumulatorowy Ryobi one+, bo już mamy sporo innych urzązeń i akumulatory już wcześniej kupione.

Re: Wasze sposoby na relaks

Post autor: DariuszKowalski » 28 mar 2020, 18:47

Niekoniecznie na relaks, ale również na różne bóle polecam spróbować masaż. Ja cyklicznie chodzę na tego typu zabiegi do [url=masajka.wroclaw.pl/]masajka.wroclaw.pl[/url] i bardzo sobie chwalę. Grunt to trafić na profesjonalistów!

Re: Wasze sposoby na relaks

Post autor: nikiel » 28 lut 2020, 19:53

W Krakowie byliśmy kiedyś w Studio Masażu Dewi, tu po raz pierwszy spróbowałam masażu tantrycznego. Mylnie nazywany z masażem erotycznym ale to nie ten poziom. Warto poczytać czym jest tantra, ciekawy temat i niesamowite doświadczenie

Re: Wasze sposoby na relaks

Post autor: Mucha » 30 paź 2019, 7:40

Na mnie bardzo fajnie dziala ta herbatka doz.pl/apteka/p133527-ZIELNIK_DOZ_Herbatka_ziolowa_Relaks_17_g_20_szt. , bardzo fajnie mnie relaksuje :)

Re: Wasze sposoby na relaks

Post autor: woman » 20 paź 2019, 20:34

Zdecydowanie muzyka :)))

Re: Wasze sposoby na relaks

Post autor: Look » 18 paź 2019, 9:53

Moim sposobem na relaks są krótkie sesje masażu. Ja poddaję się masażowi lomi lomi nui w salonie masażu salondewi.pl , każdemu chętnie polecam!

Re: Wasze sposoby na relaks

Post autor: barecka » 31 sie 2019, 13:28

Żeby się porządnie zrelaksowac najlepszy moim zdaniem jest dobry masaż.W Krakowie warto odwiedzić studio masazu Unity point, polecam jeśli chodzi o masaz tantryczny

Re: Wasze sposoby na relaks

Post autor: Mandia » 21 lip 2019, 20:16

Kąpiel w wannie i dobra książka, to sposób na codzienny relaks. Raz na jakiś czas staram się wyrwać na sesję masażu. Uwielbiam Tajski Masaż, chodzę na Dietla w Krakowie.

Re: Wasze sposoby na relaks

Post autor: wercia555 » 01 lip 2019, 17:35

Słuchanie ulubionej muzyki, czytanie książki, wyjście ze znajomymi do kina/kawiarni a nawet jakaś wyprawa mały rajd :mrgreen:
Na serio jak nie ma na to czasu to starczy mi nawet mały rekonesans po sklepach i dobra kawka w miłym towarzystwie i już jest ok.
Ostatnio dzięki takiemu wypadowi kupiłam sobie spodnie Judy z Cross jeans i modną ostatnio torebkę listonoszkę na łańcuszku.

Na górę


» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «