przedszkole w Warszawie?

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

przedszkole w Warszawie?

Postautor: pytam » 14 kwie 2018, 1:44

czy polecacie jakieś przedszkole w Warszawie? niedaleko mnie jest akademia rozwoju malucha, może ktoś ma jakieś opinie? wiem że prowadzą zajęcia z angielskiego. ktoś coś?
pytam

Re: przedszkole w Warszawie?

Postautor: klaryssa » 12 cze 2018, 7:26

Warto :D zapisałam tam dziecko w zeszłym roku i jest bardzo fajna atmosfera, i faktycznie sporo angielskiego, dzieciaki to lubią, bo to są zajęcia w formie zabawy.
klaryssa

Postautor: Look » 13 cze 2018, 12:48

Trochę szkoda, że nie chodzi o Kraków, bo całkiem niezłym przedszkolem jest Harmonia. Organizują tam właśnie lekcje z języka angielskiego, ale też wiele innych całkiem interesujących zajęć, z których dzieci naprawdę sporo mogą wyciągnąć. Sam posyłałem tam syna i był naprawdę bardzo zadowolony z panującej wśród dzieci atmosfery.

;)
Trening czyni mistrza!
Awatar użytkownika
Look

Postautor: varkaa » 11 lip 2018, 19:26

Ja ze swojej strony mogę Ci polecić prywatne przedszkole Towarzystwa Edukacyjnego Vizja, znajdziesz ich na warszawskim Wawrze na ulicy Patriotów 148. Moja córcia chodzi tam już od 2 lat. Zajęcia z angielskiego odbywają się codziennie, dodatkowo dzieciaczki poznają też tajniki matematyki. Poza nauką jest też oczywiście czas na zabawę i beztroskie spędzanie wolnego czasu. Opieka na najwyższym poziomie, nowoczesny budynek i bardzo rozsądne czesne.
varkaa

Postautor: Alicja87 » 13 lip 2018, 13:04

Ja zdecydowanie polecam przedszkole Tequesta w Warszawie, to prywatne międzynarodowe, naprawdę będziesz zadowolona i Twoje dziecko także! Bardzo dbają o dzieciaczków i są super oferty zajęć rozwijających :)
Alicja87

Postautor: karolcia90 » 18 lip 2018, 11:27

Akademia Rozwoju Malucha jest bardzo fajnym przedszkolem. Moja córka i syn tam chodzą i mam na drugie dziecko zniżkę więc taniej wychodzi. Dzieciaki lubią zajęcia z angielskiego i chętnie chodzą tam.
karolcia90

Postautor: billalillao » 30 sie 2018, 7:41

Moje dziecko też chodzi do Tequesty. Mogę polecić, jak dotąd nie mam się do czego przyczepić, a już rok mija. Jak komuś zależy na językach to warto, bo tu angielski i hiszpański jest. I bardzo dużo dodatkowych zajęć, moja córka chodzi na taniec, ale są też różne sportowe zajęcia.
billalillao

Postautor: Gość » 21 wrz 2018, 7:07

Tequesta to bardzo przyjemne przedszkole. Moje dziecko chodzi tu już drugi rok i jesteśmy obie bardzo zadowolone :) super są zajęcia językowe, córka uczy się hiszpańskiego i już widzę, że coraz więcej umie, coraz więcej rozumie. Sporo jest też zajęć dodatkowych do wyboru, dzieci mogą się rozwijać :)
Gość

Postautor: Gość » 05 lis 2018, 8:37

Popieram. Tequesta super. W tym roku moje dziecię poszło już co prawda do szkoły, ale parę lat tu spędziło i było zawsze zadowolone. Teraz w szkole ma łatwiej z angielskim i to dla mnie ważne :)
Gość

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla kobiet w ciąży