Nocne moczenie u dziecka

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Re: Nocne moczenie u dziecka

Postautor: paloma » 03 lip 2020, 5:34

[quote="sun"]Ja korzystałam, znalazłam tam naszą panię nefrolog, do której chodziliśmy regularnie.
Do poradni specjalistycznych jest potrzebne skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. No chyba, że chcesz pójść prywatnie i zapłacić za wizytę, to wtedy nie.[/quote]

Podeślecie link do tego miejsca gdzie można znaleźć te placówki? Chciałabym pójść z dzieckiem do lekarza. Nawet prywatnie jeśli będzie szybciej.
paloma

Postautor: balerina » 03 lip 2020, 6:09

Wejdź sobie na ten link suchyporanek.pl i na górze po prawej masz opcję "znajdź lekarza".
balerina

Postautor: sun » 21 lip 2020, 9:16

dokładnie tak, wejdź na suchyporanek.pl/znajdz-lekarza/ i wybierz swoje województwo
sun

Postautor: Viola » 23 lip 2020, 10:57

Jakie się u Was przyjął alarm wybudzeniowy? Boję się, że moje dziecko nie da sobie tego założyć. To powoduje jakiś dyskomfort?
Viola

Postautor: Anielani » 26 lip 2020, 19:54

Słuchaj, na pewno jest to mniejszy dyskomfort niż sam problem moczenia nocnego. Tym bardziej, że urządzenie nie jest na stałe. Moim zdaniem warto spróbować.
Anielani

Postautor: Viola » 27 lip 2020, 7:10

Ok, dzięki, no faktycznie, takie moczenie to dopiero musi być stres dla dziecka... Postanowiłam, że spróbuję z tym alarmem, może akurat pomoże.
Viola

Postautor: zawijlka » 03 sie 2020, 7:13

[quote="Viola"]Ok, dzięki, no faktycznie, takie moczenie to dopiero musi być stres dla dziecka... Postanowiłam, że spróbuję z tym alarmem, może akurat pomoże.[/quote]

Też sie nad tym rozwiązaniem zastanawiam. Jak Ci się sprawdziło?
zawijlka

Postautor: botwina » 03 sie 2020, 8:21

Dziewczyny patrzyłam też na ten alarm wybudzeniowy bo polecają na suchyporanek.pl ale czy można to kupić bez recepty?
botwina

Postautor: sun » 03 sie 2020, 12:23

Tak, alarm jest bez recepty, ale mimo wszystko dobrze skonsultować się z lekarzem, żeby wiedzieć, jaka jest przyczyna moczenia w tym konkretnym przypadku.
sun

Postautor: Dianika » 20 sie 2020, 17:54

jasne, że tak, konsultacja z lekarzem zawsze jest dobrym pomysłem, ale też jestem zdania, że warto spróbować alarmu wybudzeniowego, zanim sięgnie się po farmakologię:)
Dianika

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla kobiet w ciąży