Nocne moczenie u dziecka

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Re: Nocne moczenie u dziecka

Postautor: Ina » 21 sie 2020, 11:05

I jak dziewczyny, próbowałyście z tym alarmem wybudzeniowym? Sama się nad nim zastanawiam,ale nie znam nikogo, kto tego używał i tyle co czytam po forach jedynie.
Ina

Postautor: sun » 01 wrz 2020, 17:23

Przeczytaj na suchym poranku, tam jest sporo informacji w często zadawanych pytaniach. Ja używałam, sprawdził się dobrze. I znam tez sporo innych zadowolonych osób. To często wdrażany sposób leczenia, czasami stosuje się sam alarm, a czasami alarm i leki
sun

Postautor: kacapka » 01 wrz 2020, 19:55

[quote="Ina"]I jak dziewczyny, próbowałyście z tym alarmem wybudzeniowym? Sama się nad nim zastanawiam,ale nie znam nikogo, kto tego używał i tyle co czytam po forach jedynie.[/quote]

Warto postawić na alarm wybudzeniowy. Najpierw się martwiłam jak synek to przyjmie ale jednak dało efekty. Pierwsza noc była niekomfortowa, ale potem już się przyzwyczaił. alarm budził go kiedy czuł potrzebę opróżnienia pęcherza. Idealne rozwiązanie.
kacapka

Postautor: kamikadze » 01 wrz 2020, 20:23

[quote="kacapka"]Warto postawić na alarm wybudzeniowy. Najpierw się martwiłam jak synek to przyjmie, ale jednak dało efekty. Pierwsza noc była niekomfortowa, ale potem już się przyzwyczaił. alarm budził go kiedy czuł potrzebę opróżnienia pęcherza. Idealne rozwiązanie.[/quote]

Powiesz jak działa taki alarm i jak to się zaczepia? Widziałam kilka na zdjęciach, ale zastanawiam się czy synek pozwoli mi pomóc mu tak, żeby mógł z tego korzystać. Czy to stosunkowo komfortowe?
kamikadze

Postautor: Ada » 11 wrz 2020, 8:04

Alarm działa na tej zasadzie, że reaguje dźwiękiem w kontakcie z wilgocią (moczem), sonda przyczepiona jest do majtek. Dziecko na ten dźwięk wybudza się i może skończyć siku w toalecie. Po dłuższym stosowaniu u dziecka wykształca się odruch wstawania na siku i alarm można odstawić. Jeśli jest dobrze założony, to nie powoduje dyskomfortu, moje dziecko dosyć szybko się przyzwyczaiło.
Ada

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla kobiet w ciąży