Jaki termometr?

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Jaki termometr?

Postautor: Anyżowa » 30 paź 2020, 18:36

Chcę zakupić termometr dla dziecka, ale jest bardzo duży wybór i nie potrafię się zdecydować. Czy możecie polecić coś sprawdzonego? Zależy mi aby był szybki i jak najbardziej dokładny (najlepiej, żeby można było też zmierzyć temperaturę pokarmu).
Anyżowa

Re: Jaki termometr?

Postautor: Mish » 31 paź 2020, 13:54

Weź sobie zobacz na facebooku innoGIO, ostatnio pokazywali takie fajne nowe bezdotykowe. Może o coś takiego Ci chodzi? Nazywają się fast gio.
Mish

Postautor: Denika » 11 lis 2020, 19:43

Też szukam termometru, który sprawdzi się przy małym dziecku, bo teraz mamy taki podstawowy. Zależy mi na tym, żeby mogła nim zmierzyć nie tylko temperaturę ciała dziecka, ale też np. wody do kąpieli czy posiłku/zupki, podobno to jest bardzo przydatna funkcja.
Denika

Postautor: Anyżowa » 15 lis 2020, 12:29

Mish, poczytałam trochę o tym termometrze z InnoGio i ma dobre opinie, robi szybkie pomiary i podobno jest bardzo dokładny, do tego jest wyposażony w funkcję sprawdzania temp. wody czy pokarmu, a o to mi własnie chodziło, więc chyba się zdecyduję :)
Anyżowa

Postautor: sun » 18 lis 2020, 20:57

Mish pisze:Weź sobie zobacz na facebooku innoGIO, ostatnio pokazywali takie fajne nowe bezdotykowe. Może o coś takiego Ci chodzi? Nazywają się fast gio.

Najlepszy, mam go od kilku tygodni, jest szybki, dokładny i rzeczywiści można nim mierzyć temperaturę wody w wanience, obiadku itp.
sun

Postautor: Anyżowa » 25 lis 2020, 12:48

Używam od kilku dni i jestem bardzo zadowolona, faktycznie szybko mierzy, w porównaniu z moim poprzednim - petarda :) Poleciłam go mojej siostrze i też sobie chce taki zamówić.
Anyżowa

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla kobiet w ciąży