Jaki nebulizator?

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Jaki nebulizator?

Postautor: Aniela » 29 gru 2020, 17:38

Proszę, doradźcie mi jakiś dobry nebulizator dla dziecka, bo ja się kompletnie nie znam na tym, a nie chcę kupować czegoś w ciemno. Na pewno zależy mi na tym, żeby był bardzo cichy i też mobilny, żeby można było w podróż zabrać (często się przemieszczam). Ważne, żeby bateria długo trzymała.
Aniela

Re: Jaki nebulizator?

Postautor: sun » 30 gru 2020, 10:32

Na pewno kup membranowy, są cichsze, mobilne i podobno lepsze do podawania leków, bo nie podnoszą ich temperatury. Ja mam GIOvital Mini Mesh i naprawdę uważam, że jest najlepszy. W ogóle lubię produkty InnoGIO, mają tez taką stronę dla dzieci mini-gio z bajeczkami, komiksami i nawet rabatami na produkty, zajrzyj tam przy okazji
sun

Postautor: Aniela » 30 gru 2020, 15:50

Dzięki za polecenie, przeanalizowałam kilka różnych modeli i ten ma bardzo dobre opinie. A możesz jeszcze napisać czy długo trzyma na baterii? Z tego co widzę ma nawet maskę w dwóch rozmiarach, a to też plus.
Aniela

Postautor: Patrice » 30 gru 2020, 20:23

My też mamy taki nebulizator. Używam już około dwa miesiące i jestem zadowolona. Spokojnie wytrzymuje ok 90 minut ciągłego użycia na baterii, ale w razie czego ma kabelek USB, żeby podłączyć:)
Patrice

Postautor: katka » 31 gru 2020, 17:45

[quote="Patrice"]My też mamy taki nebulizator. Używam już około dwa miesiące i jestem zadowolona. Spokojnie wytrzymuje ok 90 minut ciągłego użycia na baterii, ale w razie czego ma kabelek USB, żeby podłączyć:)[/quote]

Też mam GIOvital Mini Mesh i jesteśmy zadowoleni. Plus za dodatkową maskę dla dzieci. Średnia wydajność nebulizatora to mniej wiecej 0,20 ml / min, Zbiorniczek na lekarstwo ma pojemność 8 ml.
katka

Postautor: Anka » 01 sty 2021, 16:11

InnoGIO robi bardzo dobre jakościowo produkty, sama mam nebulizator i szczoteczkę soniczną do zębów, więc będziesz zadowolona. Zajrzyj na stronę mini-gio.pl bardzo fajne materiały dla dzieci są i można przy okazji zdobyć rabaty na produkty.
Anka

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla kobiet w ciąży