Kosmetyki dla kobiet w ciąży-co można a co nie.

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Re: Kosmetyki dla kobiet w ciąży-co można a co nie.

Postautor: madlena » 16 lis 2016, 7:28

[quote="olinka"]ja w czasie ciąży i już po nadal stosuję krem na rozstępy z mama's, bo fajnie nawilża. bałam się strasznie, że mi skóra popęka cała na brzuchu, mama tak miała, babcia tak miała, to i ja powinnam pewnie mieć ogromne rozstępy. ale nie ma takiej tragedii, ćwiczyłam przed ciążą to i brzuch bardziej elastyczny był :) a mama's polecam też kremik do biustu, po fajnie łagodzi ból, ogółem z tych kosmetyków co do tej pory używałam takich ciążowych to te mi najbardziej przypadły, bo nie zostawiają skóry tłustej, ładnie się wchłaniają :)[/quote]

aż muszę chyba wypróbować ten krem z mamas, inne mnie trochę zawodzą, a chodzi mi właśnie o nawilżenie skóry najbardziej, bo potem ciężko doprowadzić biust do porządku ;/
madlena

Postautor: Helena » 28 lis 2016, 13:03

Powinno się uważać jakich kosmetyków używamy w ciąży. Muszą to być na pewno sprawdzone i przebadane kosmetyki. Wypróbuj koniecznie dermokosmetyków Podoceutic, które zostały stworzone do skóry alergicznej i tej z azs. Są to kosmetyki do stóp, pomagające przywrócić skórze gładkość i zredukować zrogowaciały naskórek.
Helena

Postautor: mapek » 29 lis 2016, 9:27

Ja też uzywałam kosmetyki z serii mama's z polecenia koleżanki. Ja testowałam jedynie olejek przeciwko rozstępom i krem na stopy, bo bardzo mi puchły w ciązy ;/ W ogóle w błogosławionym stanie lepiej stawiac na kosmetyki apteczne, sprawdzone, a nie te drogeryjne. Mama's nie znajdzie się w zwykłym sklepie tylko w wybranych aptekach,a le warto poszukac. Na ich stronie mamas.com.pl jest wyszukiwarka i można znaleźć aptekę, która sprzedaje te kosmetyki
mapek

Postautor: iwi2002 » 05 lut 2017, 18:17

Na pewno warte polecenia są kosmetyki Arbonne. Nie tylko dlatego, że są one wegańskie, ale również naturalne i naprawdę działają tak jak powinny. Poza tym plusem jest to, że można zostać niezależną konsultantką i w ten sposób zarabiać. Macierzyństwo to dobry okres na to, aby rozpocząć zmieniać siebie i innych, a dzięki temu wiele zyskać. Na stronie rekowska.com są szczegóły.
iwi2002

Postautor: benia » 12 lut 2017, 20:03

U mnie cała ciąża była na palmersie.
Podobno jeszcze dobrze działa olejek różany...
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Malinka » 16 maja 2017, 9:59

zarówno przed jak i po ciąży stosowała swoje ulubione kosmetyki vichy purete thermale - aptekagemini.pl/vichy-pt-olejek-mic-125ml.html
Malinka

Postautor: Moni » 17 maja 2017, 16:42

Ja używam po prostu kosmetyki z Oillan Med, są delikatne, a przy tym świetnie oczyszczają i nawilżają ciało, więc i w ciąży można je stosować bez obaw. A kiedy już pojawi się dziecko, to też postawię na Oillan, ale wersję Baby.
Moni

Postautor: Kapinka » 20 cze 2017, 3:02

Ja stosuję żel do mycia i balsam Elodermu bo moja skóra bardzo się zaczęła przesuszać w ciąży i bardzo mi to dokuczało, a Eloderm mi pomógł efekt nawilżenia po nim utrzymuje się na długo.
Kapinka

Postautor: marlenka1 » 12 kwie 2018, 7:11

Rzeczywiście, należy uważać bo to nigdy nie wiadomo, generalnie trzeba starać się używać bardzo delikatnych kosmetyków. Jeżeli ogólnie nie jesteśmy czegoś pewni to lepiej zapytać lekarza ginekologa. Ja miałam cudowną panią doktor panią Beatę Chołys Duszyńską i ona bardzo dobrze mi prowadziła moja ciążę. Byłam ogólnie bardzo zadowolona.
marlenka1

Postautor: benia » 22 kwie 2018, 15:20

Zdecydowanie najlepiej stosować to co jest przeznaczone dla kobiet w ciąży, i jeszcze czytać etykiety. Bo np niektóre mają jednak napisane że tylko od 2 trymestru
Awatar użytkownika
benia

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla kobiet w ciąży