Co na wzdęcia i zaparcia w ciązy ?

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Re: Co na wzdęcia i zaparcia w ciązy ?

Postautor: igusia77 » 15 sty 2018, 22:27

Chciałoby się powiedzieć taki urok ciąży. Też tak bywało, ale miałam bardzo fajnego ginekologa, panią Beatę Chołys Duszyńską i ona mi pwiedziala co i jak najlepiej robić w takich sytuacjach, jak przeciwdziałać im itd, Była niezastąpiona w takich przypadkach. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.
igusia77

Postautor: xensia » 18 kwie 2018, 2:39

colon c dla mnie najlepszy, przerobiłam w ciązy kilka błonników i babka jajowata nie ma sobie równych, miałam mega problemy z zaparciami i pełno domowych sposobów roilam i takiego efektu jakiego bym oczekiwała nie dawały, na sliwki suszone to nie spojrzę chyba przez rok
xensia

Postautor: massska » 24 lis 2018, 21:43

wzdęcia i zaparcia mogą być spowodowane przez żelazo w witaminach, wiele moich koleżanek się właśnei na to skarżyło, mnie to na szcżescie ominęło, ginekolog wcale mi nie kazał brać żelaza ,które jest zalecane jeśli jest anemia id latego brałam witaminki bez żelaza mamadha, czulamsię po nich dobrze, mają świetny skład, dużą zawartość DHA, którego miałam niedobory bo nie jem ryb z tłuszczami też mocno uważam i nie miałam jak tego składnika przyswoic z jedzeia a to jst wazna rzecz dla rozwoju maluzka
massska

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla kobiet w ciąży