Pomysł na prezent dla dziecka

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Re: Pomysł na prezent dla dziecka

Postautor: Paulinar13 » 26 mar 2018, 13:41

Ja w poszukiwaniu prezentów często zaglądam do sklepu Ene-Due eu - nie mam dzieci, a tam jest fajna sgregacja na wiek i zainteresowania maluszaka i zawsze udaje mi się kupić trafione prezenty :)
Paulinar13

Postautor: Telka » 30 mar 2018, 9:21

A ja polecę coś co bawi i uczy czyli zestaw Aqua Dragons in Space Deluxe :) To hodowla żywych morskich smoków :) Są to to niewielkie stworzonka o trzech oczkach, charakteryzujące się włochatymi główkami i długimi ogonami :) Rosną maksymalnie do 2cm :) Przez to, że trzeba je regularnie karmić i natleniać im wodę, dziecko uczy się odpowiedzialności i szacunku do żywych stworzeń :) Poza tym to świetna zabawa :)
Telka

Postautor: benia » 22 kwie 2018, 15:20

Wg mnie zdecydowanie najlepiej jest spytać się rodziców co potrzebują ;)
Ja tak przynajmniej zawsze robię ;)
Awatar użytkownika
benia

Postautor: monikaZ » 17 maja 2018, 7:16

Ja zawsze mam problem z wyborem prezentów i bez względu dla kogo, ale fakt dla siostrzeńca to był koszmar. Na szczęście od jakiegoś czasu fascynuje sie klockami lego i ma zdecydowanie łatwiej. U nas we Wrocławiu na psim polu na poleskiej jest taki fajny sklep funnybricks właśnie z klockami lego i różnymi grami. Kilka razy już kupowałam i muszę powiedzieć, że zawsze z chęcią pomogą mi coś wybrać. Teraz tez się wybieram po coś na dzień dziecka i jestem przekonana, że prezent będzie trafiony. Sprawdzałam tak wstępnie na stronie i mają najnowszy katalog lego, więc problemów nie powinno być żadnych.
monikaZ

Postautor: anela » 27 maja 2018, 7:50

Moje bliźniaki to jeszcze maluchy i chyba za wcześnie na klocki. Zazwyczaj jak planuje zakupy zabawek najpierw sprawdzam co jest nowego w jagodowymkocie. Tak swoją drogą jeszcze się nie zawiodłam na nich i ich rzeczach. Mają dość ciekawą ofertę i wielu rzeczy w stacjonarnych sklepach po prostu niema. Na dzień dziecka kupiłam im fajne poduszki, synek dostanie w kształcie wieloryba, a córeczka chmurkę. Naprawde są świetne i chetnie bym sobie takie kupiła.
anela

Poprzednia