impreza firmowa

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

impreza firmowa

Postautor: teofilia » 07 lis 2018, 8:56

Nagle dowiedziałam się, że czeka nas impreza integracyjna. Pierwszy raz będę organizować takie spotkanie w lokalu, więc muszę poprosić o Waszą radę. Siostra poleciła mi Restaurację Akademia w Warszawie. Podobno wszystko tam przygotowują z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Goście bez wyjątku zawsze są zadowoleni. Nie można oprzeć się też ich kuszącej smakiem kuchni. Myślicie, że właśnie tam zrobić takie przyjęcie?
teofilia

Re: impreza firmowa

Postautor: Wiganna Papina » 18 sty 2019, 17:08

Najlepsze firmowe imprezy to te, gdzie jest pyszne jedzenie. My mamy dwa biura; w Katowicach i w Opolu i w Kato nam zrobili średnią kolację, ale w opolu catering organizowała firma Catering Arts i jezuniu jakie to pyszności były. Smaki nieziemskie, naprawdę....
Wiganna Papina

Re: impreza firmowa

Postautor: Mcasinka » 12 mar 2019, 18:23

Teraz w sumie organizacja imprezy firmowej to juz nie jest zadne wyzwanie... wlasciwie wiekszosc rzeczy robi za nas agencja albo najlepiej jak sie trafi na hotel czy sale gdzie manegoriwe zalatwiaja wszystko w totalu. W glamour we Wroclawiu bylismy w tym roku juz chyba trzeci raz na podsumowaniu rocznym. Za kazdym razem moja rola ogranicza sie jedynie do wyslania listy gosci i ustalenia manu z kucharzem. Reszte zalatwiaja za nas
Mcasinka

sfsf

Postautor: Carol » 26 kwie 2019, 21:26

Na każdym szkoleniu warto pamiętam o dobrym cateringu, bo to podstawa. My zawsze zatruddniamy firmę catering arts i mamy pewność, że każde wydarzenie będzie świetnie obsłużone.
Carol

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Porady dla kobiet w ciąży