Wojciech Fibak zamieszany w seksaferę

Nowe wieści o gwiazdach ze świata show biznesu.

Wojciech Fibak zamieszany w seksaferę

Postautor: olczatka » 04 cze 2013, 7:51

Wczoraj tygodnik Wprost opublikował artykuł, z którego można się dowiedzieć, że były tenisista był kiedyś zamieszany w seksaferę. Fibak miał łączyć młode kobiety z bogatymi biznesmenami. Podobno to on poznał Kate Rozz z jej pierwszym mężem.

Cała prawda wyszła na jaw, kiedy jedna z dziennikarek przedstawiła się za studentkę szukającą kontaktów. Fibak propozycję przyjął i powiedział, że ma bogatego znajomego z Nowego Jorku, który chętnie nawiąże znajomość. Fibak nie wiedział, że rozmowa z kobietą była nagrywana.

Rozmowa trafiła do magazynu Wprost. Fibak próbował zatrzymać wydruk, to jednak nie pomogło. Artykuł się ukazał, a tenisista wynajął już prawników, którzy straszą konsekwencjami.

Dziś w DDTVN był gościem dziennikarz odpowiedzialny za ujawnione informacje, opowiedział wszystko jeszcze raz, powiedział, że nie odpuści.

Co sądzicie o sprawie?
olczatka
 
Posty: 1598
Rejestracja: 31 gru 2012, 12:37

Żona Fibaka będzie milczała

Postautor: olczatka » 07 cze 2013, 7:35

O zamieszaniu Wojciecha Fibaka w seksaferę już słyszeliście. Tenisista miał kojarzyć młode dziewczyny ze starszymi bardzo bogatymi mężczyznami. Oczywiście Fibak miał w tym swój udział. Wiele mogłaby w temacie powiedzieć żona Fibaka, z którą Wojciech się właśnie rozwodzi. Przy rozwodzie Olga dostanie pół miliona zł jednorazowo, w zamian będzie milczała o jego działalności.

Fibakowie przed rozwodem dogadali się, że wszystko załatwią bezboleśnie i za porozumieniem stron. Żona dostanie od niego jednorazowo 500 tys. złotych. Oczywiście zobowiązała się nie ujawniać żadnych tajemnic z ich życia prywatnego. Fibaka stać na taki wydatek. Szczególnie, że dzięki temu uniknie niepotrzebnych plotek i prania brudów
- powiedziała Faktowi osoba z otoczenia obojga.
olczatka
 
Posty: 1598
Rejestracja: 31 gru 2012, 12:37

Żona Fibaka ma podobno jego sekskasetę

Postautor: olczatka » 10 cze 2013, 11:16

Wojciech Fibak po trzynastu latach małżeństwa jutro rozwodzi się ze swoja żoną Olgą. Wszyscy są zdziwieni, że tak zgodna małżeństwo nagle się rozwodzi.
Tydzień temu Wprost ujawnił, że Fibak brał udział w kojarzeniu młodych dziewcząt z bogatymi mężczyznami. Zanim jednak sprawa wyszła na jaw, pozew rozwodowy już został złożony w sądzie.

Najprawdopodobniej powodem rozwodu mogą być zdrady tenisisty. Olga miała szukać dowodów, że mąż ją zdradza jest także w posiadaniu seks kasety męża.

Olga nagrała męża ukrytą kamerą podczas jego „zabaw” z inną kobietą - powiedziała Faktowi osoba z otoczenia pary.

Fibak zapłacił swojej zonie pół miliona za milczenie
olczatka
 
Posty: 1598
Rejestracja: 31 gru 2012, 12:37

Wojciech Fibak nie pojawił się na rozprawie rozwodowej

Postautor: olczatka » 12 cze 2013, 8:03

Wczoraj w sądzie w Warszawie odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa Fibaka i jego żony Olgi. Para podobno ustaliła już wcześniej warunki rozstania, jednak żadna ze stron nie pojawiła się wczoraj w sądzie.

Moja obecność na rozprawie była bezcelowa ze względu na pobyt męża za granicą - powiedziała Super Expressowi żona Fibaka.

Kolejna rozprawa w październiku. Na świadka Olga powołała matkę. Chociaż to gosposia w porozumieniu z nią nagrała filmik, jak Fibak zdradza żonę.

Dlaczego Fibak nie pojawił się w Polsce? Boi się nagodnki medialnej?
olczatka
 
Posty: 1598
Rejestracja: 31 gru 2012, 12:37

Fibakowie już po rozwodzie

Postautor: olczatka » 24 lut 2014, 10:10

Wojciech Fibak nie pojawiał się na sali sądu Okręgowego w Warszawie by rozwiązać swoje małżeństwo. jak donosi Super Express, Fibak w końcu sie pojawił w sądzie i doszło do rozwodu.

Rozwód miał być formalnością, ale po seksaferze były tenisista zaczął unikać mediów - pisze tabloid. Nie stawiał się też na kolejne rozprawy rozwodowe. W końcu 14 lutego, w walentynki przyszedł do sądu i zamknięto sprawę. Po 14 latach małżeństwa zaledwie w 20 minut Fibakowie się rozwiedli.

Tabloid spekuluje, że były tenisista unikał sądu, bo nie chciał spotkać się z dziennikarzami.
olczatka
 
Posty: 1598
Rejestracja: 31 gru 2012, 12:37

Re: Wojciech Fibak zamieszany w seksaferę

Postautor: rozwódka » 28 cze 2017, 22:01

rozwód zawsze jest nieprzyjemny, nikt mi nie wmówi że jest inaczej. mój to już w ogóle był masakrą... ale szczególnie dlatego ze już nowa partnerka mojego eks chciała wydrapać jak najwięcej, jakby jej było mało :/ naszczęście miałam dobrą Panią adwokat z jwc-kancelaria z Krakowa i się nie dałyśmy
rozwódka
 

Re: Wojciech Fibak zamieszany w seksaferę

Postautor: werka1 » 28 gru 2018, 15:30

Takie afery są do wykrycia dzięki dobrym detektywom. Najlepszy detektyw jaki znam, to Pani Skrzypek z Wroclawia
werka1
 


  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Plotki z wielkiego świata

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron

» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «