Weronika Rosati kiedy była dzieckiem

Nowe wieści o gwiazdach ze świata show biznesu.

Weronika Rosati kiedy była dzieckiem

Postautor: olczatka » 02 kwie 2013, 13:09

Weronika Rosati jedna z tych polskich aktorek, która karierę robi w Stanach, jednak nie przez łóżko. Weronika zapraszana jest na gale, premiery filmów i pisze o niej amerykańska prasa. I jak wiele aktorek tak i ona może tylko skromniej lubi się chwalić zdjęciami z dzieciństwa.

Jak bardzo się zmieniła?

rosati.jpg
Weronika Rosati
rosati.jpg (50.13 KiB) Przeglądany 9031 razy
olczatka

Weronika Rosati na okładce Vivy

Postautor: olczatka » 09 maja 2013, 7:22

Weronika Rosati zdobi najnowszą okładkę magazynu Viva. Aktorka w udzielonym wywiadzie przyznała się, że odrzuciła kilka ról w amerykańskich seriolach i że nie chce być spostrzegana jako hollywoodzka gwiazdka.

Do tasiemców. Wiele było negocjacji na ten temat, ponieważ castingowiec „Mody na sukces” bardzo chciał się ze mną spotkać. Przekonałam mojego agenta, że ze względu na polskie produkcje nie mogę sobie pozwolić na pracę dzień w dzień po kilkanaście godzin, nawet za wielkie pieniądze. I raczej unikamy filmów, w których są nieuzasadnione rozbierane sceny – powiedziała aktorka

Nie chciałabym być nazywana hollywoodzką aktorką, bo Hollywood jest słowem, które moim zdaniem w Polsce jest odbierane na opak. Pewnie ludzie wyobrażają sobie, że moje życie tam wiąże się z blichtrem, a prawda jest taka, że kręci się wokół castingów. Nie jest tak, że przyjeżdżasz tu, przechodzisz ulicą, ktoś cię zauważa i proponuje rolę. Moje życie w Los Angeles jest wbrew pozorom monotonne, bo od rana do wieczora przygotowuję się do castingów, szukam castingów i rozmawiam z menedżerem – dodaje Rosati

rosati.jpg
Weronika Rosati
rosati.jpg (115.16 KiB) Przeglądany 9024 razy
olczatka

Weronika Rosati w sesji w Cannes

Postautor: kristal » 28 maja 2013, 18:06

Cały artykuł o sesji przeczytacie na gadulek.pl

Weronika Rosati dla Marilyn.pl_P1080345.jpg
Weronika Rosati
Weronika Rosati dla Marilyn.pl_P1080345.jpg (86.64 KiB) Przeglądany 9019 razy

Weronika Rosati dla Marilyn.pl_L1550051.jpg
Weronika Rosati
Weronika Rosati dla Marilyn.pl_L1550051.jpg (71.81 KiB) Przeglądany 9019 razy

Weronika Rosati dla Marilyn.pl_L1550050.jpg
Weronika Rosati
Weronika Rosati dla Marilyn.pl_L1550050.jpg (70.73 KiB) Przeglądany 9019 razy
kristal

Re: Weronika Rosati kiedy była dzieckiem

Postautor: kristal » 28 maja 2013, 18:07

Weronika Rosati dla Marilyn.pl_P1080395.jpg
Weronika Rosati
Weronika Rosati dla Marilyn.pl_P1080395.jpg (94.9 KiB) Przeglądany 9019 razy

Weronika Rosati dla Marilyn.pl_P1080370.jpg
Weronika Rosati
Weronika Rosati dla Marilyn.pl_P1080370.jpg (51.75 KiB) Przeglądany 9019 razy
kristal

Weronika Rosati z Adamczykiem miała wypadek samochodowy

Postautor: olczatka » 18 wrz 2013, 10:35

Od kilku dni plotkuje się, że Weronika Rosati i Piotr Adamczyk maja romans. Para jechała ostatnio do Lublina samochodem, gdzie aktor miał wziąć udział w zdjęciach do filmu. Weronika mu towarzyszyła. Przed 2 w nocy samochód ich wypadł z drogi. Ranna Rosati trafiła do szpitala. Aktorka już opuściła go, jednak ciągle jest pod kontrolą lekarzy.
olczatka

Weronika Rosati uciekła w gipsie ze szpitala

Postautor: olczatka » 04 paź 2013, 9:23

Weronika Rosati postanowiła opuścić prywatną klinikę pod osłona nocy. Aktorka myślała, że nikt nie zauważy jak wymyka się do samochodu z nogą w gipsie. Tymczasem znalazł się ktoś kto widział akcję i doniósł Faktowi wraz ze zdjęciami.

Dotychczas o takich scenach można było przeczytać tylko w doniesieniach o zagranicznych gwiazdach obsesyjnie chowających się przed światem - komentuje tabloid. Weronika chyba nie pomyślała, że jej dziwaczne zachowanie przyniesie skutek odwrotny od zamierzonego. W końcu kobieta, która chowa się pod kocem w aucie tak, że wystaje tylko zagipsowana stopa to dość niecodzienny widok.

Weronika ukryła się pod kocem na tylnym siedzeniu auta.
olczatka

Weronika Rosati pierwszy raz o wypadku

Postautor: olczatka » 03 sty 2014, 9:27

Weronika Rosati zdobi najnowsze wydanie magazynu Viva. Aktorka po raz pierwszy opowiedziała o wypadku, jakiemu uległa kilka miesięcy temu.

Nie mam zamiaru ukrywać, że nie było to zwykłe złamanie. Ale z drugiej strony wiem, że najgorsze mam już za sobą. Nie palę teraz . Kiedy lekarz po operacji oznajmił mi, jak będą wyglądać najbliższe miesiące mojego życia, podkreślił, że nikotyna jest wykluczona, bo zaburza proces gojenia się kości. Dla mnie to była jedna z najgorszych wiadomości, ale moi bliscy się ucieszyli.

Wcześniej każdy dzień rozpoczynałam o szóstej, siódmej rano, biegałam na siłownię, na plan, casting, spotkanie, byłam w ciągłym ruchu, w podróży . Ale teraz nie mogę już doczekać się, kiedy stanę na nogę, a najlepiej na dwie.

Nie ma tego złego co nie wyszło by na dobre jak mówi przysłowie

[attachment=0]rosati-viva.jpg[/attachment]
Załączniki
rosati-viva.jpg
rosati-viva.jpg (103.55 KiB) Przeglądany 8786 razy
olczatka

Weronika Rosati wychodzi za mąż

Postautor: olczatka » 22 maja 2014, 7:55

Monika Rosati i Piotr Adamczyk od ponad roku sa razem. Początkowo para ukrywała się, po wypadku we wrześniu oficjalnie uchodzili za parę. Miłość kwitnie a ich związek wszedł na kolejny stopień. Adamczyk stwierdził, że nie ma co dłużej czekać i poprosił Rosati o rękę. Ta długo się nie wahała.

O swoich zaręczynach jednak nie chcą mówić.

Problem w tym, że Weronika w sprawach uczuć nigdy nie słuchała rodziców. Choć przestrzegali ją, że może być dla Piotra chwilowym pocieszeniem po nieudanym związku, zaryzykowała – opowiada "Rewii" znajoma aktorki.

Data ślubu jeszcze nie jest ustalona, na pewno w tym roku
olczatka

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Plotki z wielkiego świata