Gdzie można tanio kupić buty w internecie?

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Gdzie można tanio kupić buty w internecie?

Postautor: paulinka2018 » 12 lut 2018, 12:28

Jasne wiadomo, ze kupując buty przez internet istnieje duże ryzyko, że nie będą pasowały lub przyjdą nie takie jakbyśmy chciały. Ja mogę wypowiedzieć się tylko na temat sklepu SELLYO bo tylko tam robiłam zakupy. Wcześniej kupowałam tylko w sklepach stacjonarnych ale zaryzykowałam i nie żałuję. Są dokładnie takie jak na zdjęciu i długość wkładki też bardzo dobrze podana, pasowały idealnie. Tak więc jeżeli chodzi o ten sklep to jest sprawdzony ;-)
paulinka2018

Postautor: edyta88 » 15 lut 2018, 10:09

Ja kupuje w sellyo.pl już od kilku lat i mam dużo znajomych które też tam kupują, więc dla mnie jest to już sprawdzony sklep. Asortyment mają w dużej mierze taki sam jak w deezee albo reene, a ceny praktycznie o połowę tańsze.
edyta88

Postautor: Anulka » 22 lut 2018, 13:34

Ja dosyć często kupuje w born2be albo w multu. I to chyba tyle.. buty są fajnie wykonane i służą dość długo :)
Anulka

Postautor: Ewelajna » 23 lut 2018, 13:46

Ja kupuję na renee.pl od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Ekspresowa dostawa i super kontakt ze sklepem! :)
Ewelajna

Postautor: Saviol » 24 lut 2018, 9:25

Całkowicie się zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć z jego wypowiedzi :)
Strach tnie głębiej niż miecze.
Awatar użytkownika
Saviol

Postautor: Jasmen » 25 lut 2018, 11:43

Ja kupuję takie rzeczy z reguły na Zalando. Tam zazwyczaj jakość idzie w parze z dobrą ceną.
Człowiek, który zgadza się ze wszystkim, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał.
Awatar użytkownika
Jasmen

Postautor: Natfashion » 26 lut 2018, 9:11

Ja buty zazwyczaj kupuje na born2be.pl, zaglądam również na takie strony jak multu.pl czy podobne, ale na bornie mają największy wybór w dobrej dla mnie cenie :) Polecam :!:
Natfashion

Postautor: mnb » 22 mar 2018, 6:40

A ja powiem szczerze bardzo ostatnio inspiruje się - hexe.com.pl/sesja-wizerunkowa/37 tymi ubraniami. Są w moich ulubionych kolorach i kształtach. Są idealne dla każdej kobiety. Warto dobrze wyglądać zawsze bo ludzie nas po tym oceniają.
mnb

Postautor: wawa111 » 13 maja 2018, 8:14

Po co chodzić po sklepach i marnować czas jak można kupić buty w sieci, na przykład Deichmann ma swój sklep internetowy, a wysyłka jest darmowa. No i jak coś jest nie tak nie ma problemu ze zwrotem butów czy reklamacją. Od dawna już tak kupuje buty no i nie tylko buty, do sklepu stacjonarnego to idę tylko rano po bułki.
wawa111

Postautor: kamilq12 » 22 maja 2018, 8:43

Zgadzam się ze stwierdzeniem że w internecie można kupić dużo taniej. Chodziłam po różnych galeriach i widziałam wiele sklepów z butami, nie powiem prezentowały się świetnie jednak kiedy zobaczyłam cenę to od razu je odkładałam na miejsce. I tak trafiłam na sklepy internetowe w których można kupić dużo dużo taniej. Największą uwagę przykuł sklep silwano.pl ponieważ zawsze znajdę w nim to czego szukam w dużo lepszej cenie. Buty są bardzo wygodne i solidne niektóre pary mam już od kilku lat i nadal wyglądają świetnie.
kamilq12

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie