promocje na damską odzież

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: promocje na damską odzież

Postautor: jogibanito » 20 lip 2018, 10:33

Moją ulubioną sukienką jest ta: e-hexe.com.pl/pre-fall/czerwona-sukienka-z-fantazyjnym-wiazaniem.html, pochodzi z mojego sprawdzonego sklepu, jets na prawdę okej pod wieloma względami i ja tak pięknie w niej wyglądam zawsze! Byłam ostatnio w niej na weselu.
jogibanito

Postautor: elza Pice » 25 lip 2018, 18:29

ze sklepów osobiście moge polecić Nico ;) Jest sklep stacjonarny w Krakowie w Modlnicy, ale jest tez możliwosc skladania zamówień online ;) Jeżeli chodzi o rabaty to
jest 10% rabatu na zakupy dla osób, które zapiszą się do newslettera ;) więc uważam, ze bardzo fajnie. Wgl często sa jakieś promocje czy wyprzedaże ;)
elza Pice

Postautor: Orchestra » 02 sie 2018, 13:30

Ja upolowałam sporo ciuchów teraz od Regatty i Dare2b - jestem wielką fanką sportu i gór, więc dla mnie promocja w sklepach z odzieżą "specjalistyczną" poniekąd to serio duża sprawa. Co najlepsze, u nich są nie tylko sezonowe wyprzedaże, ale często maja przeceniony towar. Na przykład kupiłam softshell na wyprawy wrześniowe w Tatry. Jak na odzież outdoorową, to mega okazje.
Orchestra

Postautor: elena87382 » 07 sie 2018, 7:35

Teraz są fajne promocje na buty letnie na stronie Kuliga. Dużo sandałków i mokasynów w dobrej cenie, często 50% taniej niż na początku.
elena87382

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie