Męska moda

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Męska moda

Postautor: Karotex » 13 sty 2017, 13:11

Najlepsza moda męska - [url]vistula.pl/marynarki[/url] , mam słabość do Vistuli, nie ma rzeczy, która by mi się nie podobała :)
Najlepszy blog kosmetyczny https://e-pomadka.pl
Karotex

Postautor: Gość » 18 sie 2017, 2:20

Dodatki też mają znaczenie.Świetne spinki ze stali szlachetnej widziałam w aparcie.
Gość

Postautor: grecia » 04 paź 2017, 11:29

ostatnio mój facet zaczął zaopatrywać się w odzież typowo outdoor w sklepie militaria pl. Nie dość że wygodnie to jest naprawdę dużo promocji no i można dokupić sobie jakiś fajny gadżet
grecia

Postautor: Novy » 05 paź 2017, 14:23

Ja ostatnio sobie sprawiłem multitoola w bransolecie z militariów i do tego podczepiłem smartwatcha. Także połączenie praktycznego aspektu z nowoczesnymi technologiami :D
Novy

Postautor: grecia » 05 paź 2017, 16:30

Novy pisze:Ja ostatnio sobie sprawiłem multitoola w bransolecie z militariów i do tego podczepiłem smartwatcha. Także połączenie praktycznego aspektu z nowoczesnymi technologiami :D

pokaż jak to wygląda bo jestem bardzo ciekawa, a można coś jeszcze do niego podczepić ?
grecia

Postautor: kipper » 06 paź 2017, 18:11

Novy pisze:Ja ostatnio sobie sprawiłem multitoola w bransolecie z militariów i do tego podczepiłem smartwatcha. Także połączenie praktycznego aspektu z nowoczesnymi technologiami :D

Mógłbyś zdradzić jakiego multotoola kupiłes? Jakiego producenta? Bo szukam czegoś dla brata na urodziny i właśnie chcę coś godnego polecenia nie za miliony monet :P
kipper

Postautor: zodiak » 22 paź 2017, 21:04

kipper pisze:

Mógłbyś zdradzić jakiego multotoola kupiłes? Jakiego producenta? Bo szukam czegoś dla brata na urodziny i właśnie chcę coś godnego polecenia nie za miliony monet :P

bierz najtańszego leathermana jakiego znajdziesz. na inne nawet nie patrz
zodiak

Postautor: benia » 17 lis 2017, 18:21

Ja się cieszę że mój mąż nosi to co mu się podoba anie patrzy za moda...
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Adagada » 21 maja 2019, 16:36

Modne męskie dodatki też mogą dodawać uroku facetom :) Sporo męskiej biżuterii oglądałam ostatnio w Aparcie.
Adagada

Postautor: wercia555 » 18 cze 2019, 15:46

Dla mnie na topie u mężczyzn zawsze są dobrze dobre do sylwetki spodnie jeansowe do tego jakaś fajna koszula :)
Mój chłopak ostatnio kupił sobie jeansy Jimi w kolorze dark mid blue z Cross jeansu.
Do tego dokupił sobie koszulkę z logo firmy Wrangler Navy W7C09FK35 i wygląda całkiem dobrze w tym wszystkim.
Myślę, że wszystko zależy od tego czy tak naprawdę facet o siebie dba i co na siebie założy :D
wercia555

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie