Spódnica w kolorze żółtym

Ciuchy, buty i tym podobne

Spódnica w kolorze żółtym

Postautor: Alicja1990 » 06 sie 2019, 10:54

Hejka jak wam się podoba spódnica w kolorze delikatnego żółtego odcienia? Powiedzmy lekkiej cytryny? Mi osobiście bardzo dlatego kupiłam sobie ją w Cross jeans i noszę. Doskonale nadaje się do białej bluzeczki. Na jakieś eleganckie wizyty, czy małe przyjęcia. Znalazłam ją na amazon.de, nawet szybko doszło do nas :) odkąd zamówiłam. Spódniczka jest modelu: A 510-036 jest bardzo wygodna i dobrze się wygląda, nawiasem panowie się oglądają za mną jak w niej ubrana idę ulicą więc widać coś ma w sobie.
Alicja1990

Re: Spódnica w kolorze żółtym

Postautor: olga901 » 07 sie 2019, 14:34

Ojej, że też nie znalazłam tego posta mniej więcej pół roku wcześniej, akurat szukałam spódnicy w takiej barwie i koniec był taki, że musiałam zakładać tradycyjną granatową ;(
A tu taka piękna żółta spódniczka z Cross jeansu...ehhh. Zostaje kupić teraz, a nóż się jeszcze przyda.
olga901

Postautor: majcom82 » 08 sie 2019, 15:54

Powiem wam dziewczyny ta spódnica w kolorze cytryny jest po prostu szałowa!
Że też tylko na tej stronie można ją znaleźć nigdzie indziej, tak to pewnie dawno bym ją sobie kupiła, a tak dopiero teraz po nalezieniu posta, zakupiłam i czekam na przesyłkę.
Ehh, życie. Cross mógłby więcej się reklamować na portalach/sklepach. Wtedy łatwiej by było dostać taki super ciuch.
Już uszykowałam sobie żakiecik i bluzeczkę do niej i tylko czekam aż będę mogła całość przymierzyć.
majcom82

Postautor: Greg67 » 16 sie 2019, 17:40

Dziewczyny jak dla mnie ta spódnica jest przepiękna, do tego dodać jakąś extra górę i można już skoczyć na jakąś udaną dobrą imprezę wśród znajomych.
Greg67

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie