czarna stylowa koszulka dla dziewczyny

Ciuchy, buty i tym podobne

czarna stylowa koszulka dla dziewczyny

Postautor: greg7758 » 03 sie 2019, 14:07

Witam,

Spodobała mi się bardzo koszulka T-shirt czarna damska znaleziona na jeansstore.pl o numerze 50236-020 Co myślicie o niej? Wg mnie wygląda bardzo ładnie.
Bardzo stylowa, świetnie dopasowuje się do ciała. Myślę, że mojej dziewczynie się spodoba?
greg7758

Re: czarna stylowa koszulka dla dziewczyny

Postautor: greg7758 » 03 sie 2019, 14:08

[quote="greg7758"]Witam,

Spodobała mi się bardzo koszulka T-shirt czarna damska znaleziona na jeansstore.pl o numerze 50236-020 Co myślicie o niej? Wg mnie wygląda bardzo ładnie.
Bardzo stylowa, świetnie dopasowuje się do ciała. Myślę, że mojej dziewczynie się spodoba?[/quote]

Koszulka jest z firmy Cross jeans
greg7758

Postautor: majcom82 » 03 sie 2019, 19:27

Dla mnie jest super stylowa to koszulka! Bardzo wygodna i ładnie się prezentuje np.ze spodniami Judy w kolorze niebieskim.
majcom82

Postautor: Agnieszka800 » 27 sie 2019, 20:10

Ja osobiście ostatnio wpadłam w taki szal ubierania się na ciemno bardzo, więc się ucieszyłam gdy do wyżej wymienionej bluzki mogłam zakupić na oficjalnej str producenta Cross Jeans spodnie o nazwie Giselle z takim jakby "zużytym czarnym materiałem" Wzięłam w cudzysłów, bo oczywiście spodnie są nowe tylko robione na taki styl by wyglądały jak używane :) Bardzo ładnie ze sobą współgrają ta bluzeczka z tymi spodniami. Jakby ktoś chciał szukać to kod produktu do spodni: P 401-011
Agnieszka800

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie