Koszula jeansowa w kolorze lekkiego różu

Ciuchy, buty i tym podobne

Koszula jeansowa w kolorze lekkiego różu

Postautor: majcom82 » 04 lis 2019, 15:10

Cześć dziewczyny własnie wpadłam na extra koszulę jeansową w kolorze lekkiego różu na oficjalnej stronie Cross Jeansu.
Bardzo mi się spodobała, jak ulał pasuje do kolorów spodni od niebieskich, przez szare, po czerń.
Jest prosta i swobodna w kroju, ma kieszenie na piersi, Ciągłe zapięcie na guziki, rękawy długie z mankietami, co dodaje szyku.
Dodatkowo jest też kołnierzyk i rozcięcia na bokach oraz nieco dłuższy dół co pozwala na swobodę ruchu.
Zaraz ją sobie zamówię będzie mi pasowała do moich ulubionych spodni jak talala.
Dla chcących zobaczyć ją podaję namiar: nr produktu: A 601-010
majcom82

Re: Koszula jeansowa w kolorze lekkiego różu

Postautor: Mariola » 24 lis 2019, 16:10

Bardzo ładna jest ta bluzeczka, kupiłam ją sobie parę dni temu. Doszła do mnie na czas. Mogłam sobie spokojnie ją ubrać na sobotnie wyjście z kumpelami na uroczystość w babskim gronie.
Wyglądałam jak to mówią chłopacy szałowo, a ja sama czułam się w niej dobrze. Nic mnie nie cisnęło, że tak powiem była szyta w sam raz dla mnie :D
Mariola

Re: Koszula jeansowa w kolorze lekkiego różu

Postautor: Jola55 » 02 gru 2019, 13:05

[quote="majcom82"]Cześć dziewczyny własnie wpadłam na extra koszulę jeansową w kolorze lekkiego różu na oficjalnej stronie Cross Jeansu.
Bardzo mi się spodobała, jak ulał pasuje do kolorów spodni od niebieskich, przez szare, po czerń.
Jest prosta i swobodna w kroju, ma kieszenie na piersi, Ciągłe zapięcie na guziki, rękawy długie z mankietami, co dodaje szyku.
Dodatkowo jest też kołnierzyk i rozcięcia na bokach oraz nieco dłuższy dół co pozwala na swobodę ruchu.
Zaraz ją sobie zamówię będzie mi pasowała do moich ulubionych spodni jak talala.
Dla chcących zobaczyć ją podaję namiar: nr produktu: A 601-010[/quote]

Niczego sobie zabrzmiały słowa: koszula jeansowa w kolorze lekkiego różu. Aż od razu popędziłam na stronę producenta szukać wyrobu i zmawiać.
Powiem Wam dziś przyszła paczka, koszula jest po prostu boska, pasuje do wszystkiego co mam obecnie w szafie.
Ma też ten szyk, którego dawno nigdzie nie mogłam znaleźć :( nawet u modnego Big Stara, czy Wranglera. Tam jakoś mi nic nie leży.
Bardzo mi się podoba, więc jeśli jeszcze gdzieś "złapiecie" ta koszulkę to warto kupić.
Jola55

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie