kurtka jeansowa Jeans Jacket

Ciuchy, buty i tym podobne

kurtka jeansowa Jeans Jacket

Postautor: Gabi160 » 11 lut 2020, 18:31

Hej wpadłam na sklepie internetowym jeans24h.pl na bardzo fajną kurtkę jeansową z zapięciem na guziki.
Producentem jest Cross Jeans, ma kolor granatowy, nazywa się Jeans Jacket, ma 99,4% bawełny, krój regularny.
Myślę, że jest bardzo fajnym wyborem na wiosnę. Na te przyszłe spacery itp. kod prod: A 544-020
Gabi160

Re: kurtka jeansowa Jeans Jacket

Postautor: Jola55 » 11 lut 2020, 19:21

Kurtka jest ciekawa, a znając już nieco wyroby producenta można być pewnym trwałości materiału.
Osobiście polecam jeśli ktoś akurat musi ją kupić :) Ja chwilowo mam w szafie, więc muszę rozglądać się za czymś innym.
Jola55

Postautor: majcom82 » 12 lut 2020, 21:27

Bardzo ładna i wygodna kurteczka, zakupiłam ją całkiem niedawno. Teraz czekam aż będzie wiosna i będę mogła w niej sobie swobodnie pospacerować :)
Teraz jeszcze zimno na dworze, przez ten wiatr. Co do jakości produktu, myślę, że będzie jak najbardziej ok. Dotąd miałam różne spodnie z tej firmy i wszystko było dobrze.
Nic się nie przecierało, nie farbowało itp.
majcom82

Postautor: olga901 » 13 lut 2020, 10:51

Planuję ją sobie kupić za najbliższą wypłatę, bo jak oglądałam tą kurtkę jeszcze w sklepie stacjonarnym to wydała mi się mocna w wykonaniu.
Po prostu dobrze zrobiony materiał, do tego ładny ma odcień. Myślę, że będzie komfortowo ją nosić.
olga901

Postautor: olga901 » 23 lut 2020, 18:25

Kupiłam sobie tą kurtkę jeansową jest bardzo fajna, wygodna i dobrze się w niej czuję.
Bardzo dużo bawełny ma w sobie, a to plus.
olga901

Postautor: Jadwiga5 » 24 lut 2020, 13:24

Z taką ilością bawełny w jeansie zawsze warto kupić ciuch, a tym bardziej, że kurtka Jeans Jacket jest naprawdę bardzo ładna i wygodna.
Dobrze wygląda na użytkowniku. Jest w niej wygodnie i dobrze.
Jadwiga5

Postautor: ryśka » 29 lut 2020, 19:47

[quote="Jadwiga5"]Z taką ilością bawełny w jeansie zawsze warto kupić ciuch, a tym bardziej, że kurtka Jeans Jacket jest naprawdę bardzo ładna i wygodna.
Dobrze wygląda na użytkowniku. Jest w niej wygodnie i dobrze.[/quote]

Powiem tylko jedno POTWIERDZAM, warto sobie kupić taką kurtkę jeansową, jest naprawdę super w noszeniu, a jeszcze ta spora ilość bawełny to wielki plus.
Dzięki niemu skóra oddycha, człowiek się pod tym tak nie poci.
ryśka

Postautor: natagala » 30 mar 2020, 18:04

ja kurtkę jeansową kupiłam w Carry za mała pieniądze.
natagala

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie